Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

MARTS
Waxahatchee — Saint Cloud
Half Waif — The Caretaker
APRĪLIS
Dua Lipa — Future Nostalgia
Yves Tumor — Heaven To A Tortured Mind
TOPS — I Feel Alive
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

MARTS
27: Triana Park, Hanzas Perons
28: Very Cool People, Hanzas Perons
APRĪLIS
03: Rīgas Modes, Klubs Depo
17: Laime Pilnīga, Palladium koncertzāle
18: Aminata, Hanzas Perons
18: Ghostemane, Palladium koncertzāle
18: Human Tetris, Klubs Depo
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

The Do iesildīs Triānas Parks un ESKIMO

Gundars Zaburdajevs, 2012. g. 18. aprīlī

Jau šo svētdien, 22. aprīlī, koncertzālē Palladium Rīga viesosies franču multi-instrumentālais duets The Do, kuru  iesildīs ekstravagantais Triānas Parks un jaunā indie-disko grupa ESKIMO. Biļetes joprojām pieejamas visās Biļešu serviss kasēs un internetā.

Triānas Parks ir viena no pēdējā laika ekstravagantākajām Latvijas grupām, kas plašākai sabiedrības daļai ir pazīstama pēc saviem neordinārajiem šoviem Eirovīzijas valsts nacionālajos finālos ar dziesmām Bye Bye un Call me any time you need a problem, Diamond Lullaby un Upside Down, kad pie TV ekrāniem sēdās arī paši lielākie šī konkursa skeptiķi. Triānas Parks ir uzstājušies lielākajā Baltijas festivālā — Positivus,  kā arī paspējuši pabūt ar koncertiem Anglijā, Turcijā , Francijā, Lietuvā un citās valstīs, kā arī jau ir kāpusi uz Palladium skatuves. Šobrīd grupa strādā pie sava otrā mūzikas albuma.

Projekts ESKIMO tika izveidots 2010.gadā, kad četri mūziķi no Rīgas nolēma apvienot savu dažādo mūzikālo pieredzi, lai radītu kaut ko priekš sevis iepriekš nebijušu — indie electro pop stilā ieturētu mūziku.

Sintētiskus, ritmiskus elektroniskos instrumentus papildinot ar dzīvām, atmosfēriskām ģitārām un trauslu, meitenisku vokālu tiek radīta mūzika ar niansētu un kontrastiem bagātu noskaņu spēli, ko var salīdzināt ar aukstu, kūstošu saldējumu karstā vasarā. Šī mūzika atsauc atmiņā bērnību ar tās īpašo garšu un nepieradināto naivitāti. ESKIMO pērn sniedza koncertu vienā no Positivus pre-party, kas notika Ķīpsalā un šogad ESKIMO kāps uz I Love You skatuves Positivus festivālā, un gatavojas izlaist savu pirmo EP.

Duetā The Do muzicē Francijā dzimusī somu izcelsmes dziedātāja Olīvija Merilahtī (Olivia Merilahti) un francūzis, multi — instrumentālists Dens Levijs (Dan Levy). 2008. gadā iznāca viņu pirmais kopīgais albums A Mouthful, kas uzreiz kļuva par pārdotāko albumu Francijā.

Viņi pirmo reizi satikās 2005. gadā, kad sadarbojās dažādu filmu un baleta partitūru mūzikas komponēšanā, taču kopā muzicēt viņi sāka tikai 2007. gadā.

Pagājušā gada pavasarī The Do izdeva savu otro un pagaidām pēdējo studijas albumu ar nosaukumu Both Ways Open Jaw, kam iedvesmu guva no garām pastaigām mežā, sirreālā Japāņu kino, The Dead Weather un Stīva Reiha (Steve Reich). Olīvijas un Dena kopīgi komponēts, ierakstīts, aranžēts un miksēts, The Do otrais albums ir pirmatnēju ritmu un moderna popa sajaukums, ko papildina Olīvijas mistiskā balss.

Biļetes uz The Do koncertu 22. aprīlī koncertzālē Palladium Rīga nopērkamas Biļešu Serviss tirdzniecības vietās visā Latvijā, kā arī internetā www.bilesuserviss.lv.Biļešu cena būs Ls 13.

Ieeja koncertzālē no 19:00

 

Vairāk informācijas:

http://www.palladium.lv

http://thedomusic.com/

http://www.trianasparks.lv/

http://www.draugiem.lv/eskimo/

 

Tuvākie Palladium koncerti:

20. aprīlī   Tuborg Green Spring tūre

22. aprīlī   The Do

1.   maijā   Pērkons

11. maijā   Knife Party

18. maijā    bū-š

16. jūnijā    Tiger Lillies

20. jūnijā    Mastodon

 

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs