Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

The Pink Elephant pārtop par The Bad Tones

Intro, 2017. g. 24. jūlijā

Pašmāju psihedēliskā roka ansamblis The Pink Elephant turpmāk būs pazīstams kā The Bad Tones. Līdz ar izmaiņām mūziķi izdevuši jaunu singlu Hot Headed Woman, kopā ar videoklipu. Tāpat izziņots arī īpašs nosaukuma maiņas koncerts, kas 1. augustā notiks klubā One One, informē grupas menedžments.

Spriedzes filmas stilistikā ieturētā videoklipa režisors ir Kārlis Lesiņš, producents — Dominiks Jarmakovičs, operators — Mārtiņš Jurevics, montāžas režisors — Oskors Morozs.

1. augusta koncertā ansambļa mūziķi Edvards Broders, Rūdolfs Ozols, Alberts Levics un Kalvis Sležis uzstāsies trīs reizes jeb trīs setos. Pirmajā kā Sugar Sugar (sastāvs, kurā tiek izpildītas dažādas rokenrola un blūza standartu kaverversijas), otrajā tiks izpildīts materiāls no abiem The Pink Elephant albumiem Mellowing un Casette Concert, savukārt trešajā gaidāms pirmatskaņojums jaunajai The Bad Tones mūzikai. Pirms koncerta un starp tā daļām uzstāsies DJ Aleksis Luriņš.

Biļetes būs pieejamas koncerta dienā pie ieejas klubā One One (Šarlotes ielā 18a), to cena — 5 eiro. Sākums plkst. 19:00. Jaunais singls Hot Headed Woman pieejams Spotify, iTunes, Deezer un citās digitālajās mūzikas platformās.

Grupa izsaka pateicību Latvijas Kultūras akadēmijai, BBrental.eu, Woodpecker pictures, Airsoft izklaide un Rīgas pašvaldības policijai par palīdzību klipa tapšanā.

http://youtu.be/4EsKSs-tZd8

Tavs komentārs