Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JANVĀRIS
Kesha — High Road
Field Music — Making A New World
Georgia — Seeking Thrills
Holy Fuck — Deleter
Bombay Bicycle Club — Everything Else Has Gone Wrong
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

DECEMBRIS
29: Ainars Mielavs, Mūzikas nams Daile
29: The Music of ABBA, Arēna Rīga
JANVĀRIS
17: Motorama, Melnā Piektdiena
FEBRUĀRIS
10: The Neighbourhood, Arēna Rīga
14: Mesa, Arēna Rīga
MARTS
06: Arturs Skutelis, Palladium koncertzāle
20: Sudden Lights, Hanzas Perons
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

The Soft Moon koncertu iesildīs Lesfucc

Intro, 2015. g. 23. septembrī

25. septembrī Ventspils teātra nama Jūras vārti Jaunajā zālē gaidāmo tumsnējās elektroniskās mūzikas projekta The Soft Moon koncertu ievadīs elektroniskās mūzikas mākslinieks Lessfucc no Rīgas.

Aiz skatuves vārda Lessfucc slēpjas 21 gadu jaunais rīdzinieks Alberts Jansons. Lai arī sevi uz Latvijas elektroniskās mūzikas skatuves pieteicis salīdzinoši nesen, Lessfucc to izdarījis pārliecinoši — pagājušogad izdotais debijas albums Cubensis tika nominēts Zelta mikrofona ierakstu gada balvai kā labākais pašmāju elektroniskās mūzikas albums. Šopavasar dienasgaismu ieraudzīja jau otrais Lessfucc albums Invasion 04/2015, kas izpelnījies vēl plašāku klausītāju ievērību un atzinību.

“Veidoju elektronisku, dažreiz agresīvu psihedēliju. Galvenais ir ritmika un tas, cik ļoti dziļi klausītāju virpulī spēj ieraut manis radītā atmosfēra,” savu daiļradi raksturo pats Alberts. “Man galvenais, lai katru reizi mūzika ir autentiska.”

Portāla Tvnet.lv mūzikas apskatnieks Jānis Žilde Lessfucc nosaucis par “emocionālo elektroniķi”.

“Jā, katram skaņdarbam ir savs stāsts apakšā. Katru skaņdarbu radot, es ieeju tādā kā “grūvā”, bezmaz vai transā, un spēju vairākas stundas no vietas konvertēt to visu sajūtu un emociju kūli, kas manī ir noglabājies, muzikālos darbos. Katrā skaņdarbā ir iekodēta daļa no manas personības, rakstura, daļa no piedzīvojumiem un saskarsme ar citiem cilvēkiem. To visu ir grūti atkost, neesot vienā frekvencē ar mani,” J. Žildes apzīmējumu komentē pats mūziķis.

Biļetes uz koncertu nopērkamas t/n Jūras vārti un Biļešu Serviss kasēs, kā arī internetā — www.bilesuserviss.lv. To cena šobrīd ir € 4.00, bet, koncertam tuvojoties, tās kļūs dārgākas. Pārdošanā ierobežots skaits stāvvietu.

http://lessfucc.bandcamp.com/

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs