Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪLIJS
08: Oh Wonder, Palladium koncertzāle
17: Positivus 2020, Salacgrīva
18: Kartupeļpalma 57, Nacionālais botāniskais dārzs, Salaspils
24: Summer Sound 2020, Liepāja
AUGUSTS
14: Dons. Es Nāktu Mājās, Daugavas stadions
22: Ozols. Lielkoncerts Lucavsala Live, Lucavsala
SEPTEMBRIS
03: Foals, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

The Soft Moon koncertu iesildīs Lesfucc

Intro, 2015. g. 23. septembrī

25. septembrī Ventspils teātra nama Jūras vārti Jaunajā zālē gaidāmo tumsnējās elektroniskās mūzikas projekta The Soft Moon koncertu ievadīs elektroniskās mūzikas mākslinieks Lessfucc no Rīgas.

Aiz skatuves vārda Lessfucc slēpjas 21 gadu jaunais rīdzinieks Alberts Jansons. Lai arī sevi uz Latvijas elektroniskās mūzikas skatuves pieteicis salīdzinoši nesen, Lessfucc to izdarījis pārliecinoši — pagājušogad izdotais debijas albums Cubensis tika nominēts Zelta mikrofona ierakstu gada balvai kā labākais pašmāju elektroniskās mūzikas albums. Šopavasar dienasgaismu ieraudzīja jau otrais Lessfucc albums Invasion 04/2015, kas izpelnījies vēl plašāku klausītāju ievērību un atzinību.

“Veidoju elektronisku, dažreiz agresīvu psihedēliju. Galvenais ir ritmika un tas, cik ļoti dziļi klausītāju virpulī spēj ieraut manis radītā atmosfēra,” savu daiļradi raksturo pats Alberts. “Man galvenais, lai katru reizi mūzika ir autentiska.”

Portāla Tvnet.lv mūzikas apskatnieks Jānis Žilde Lessfucc nosaucis par “emocionālo elektroniķi”.

“Jā, katram skaņdarbam ir savs stāsts apakšā. Katru skaņdarbu radot, es ieeju tādā kā “grūvā”, bezmaz vai transā, un spēju vairākas stundas no vietas konvertēt to visu sajūtu un emociju kūli, kas manī ir noglabājies, muzikālos darbos. Katrā skaņdarbā ir iekodēta daļa no manas personības, rakstura, daļa no piedzīvojumiem un saskarsme ar citiem cilvēkiem. To visu ir grūti atkost, neesot vienā frekvencē ar mani,” J. Žildes apzīmējumu komentē pats mūziķis.

Biļetes uz koncertu nopērkamas t/n Jūras vārti un Biļešu Serviss kasēs, kā arī internetā — www.bilesuserviss.lv. To cena šobrīd ir € 4.00, bet, koncertam tuvojoties, tās kļūs dārgākas. Pārdošanā ierobežots skaits stāvvietu.

http://lessfucc.bandcamp.com/

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs