Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

The Sound Poets izdod singlu un izziņo koncertsēriju

Intro, 2015. g. 26. augustā

Grupa The Sound Poets klausītājiem nodod otro singlu Viss Var Mainīties no gaidāmā albuma Pulsē, kas iznāks jau 18. septembrī.

Pulsē ir The Sound Poets otrais albums, kurš, pretēji iepriekšējam albumam, rakstīts nevis studijā, bet gan mājā Jumurdas ezera krastā. “Šis albums mums ir ļoti īpašs, jo tas tapis pilnīgi citādā vidē, ārpus no mūsu ierastās studijas, tāpēc arī albuma saturs ir nedaudz citādāks un ar nepacietību gaidām iespēju to nodot klausītājiem”, stāsta grupas dalībnieki.

Novembra nogalē gaidāma arī jaunā albuma koncertsērija Palladium koncertzālē. Biļetes pieejamas no 26. augusta Biļešu Serviss kasēs. Laikā no 26. augusta plkst. 10:00 līdz 27. augusta pusnaktij biļetes būs pieejamas tikai Biļešu Serviss reģistrētajiem lietotājiem par īpašu cenu — 20 eiro, savukārt, pēc tam biļešu cena sasniegs 25 eiro. Koncertsērija norisināsies 25., 26. un 27. novembrī.

“Kā jau katru gadu, mēs vēlamies iepriecināt savus klausītājus ne tikai viesojoties lielākajos vasaras festivālos, bet arī sarīkojot īpašu lielkoncertu. Tādēļ vēlamies visus aicināt uz jaunā albuma koncertsēriju Palladium koncertzālē”, stāsta The Sound Poets.

Iepriekš grupa rīkoja koncertu Palladium koncertzālē 2013. gadā, uz kuru biļetes tika izpirktas lielā ātrumā, tādēļ tika rīkots papildkoncerts. Savukārt, pērn The Sound Poets savu lielkoncertu sarīkoja Siguldas pilsdrupās, kur uzstājās ar kori un stīgu kvartetu, un pulcēja rekordlielu apmeklētāju skaitu.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs