Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

The Sound Poets koncertam pievienojas igauņu indie zvaignzes

Intro, 2014. g. 30. jūlijā

16. augustā, Siguldas pilsdrupās grupa The Sound Poets rīko vērienīgu koncertu, kas būs pēdējais šāda lieluma pasākums ar albuma Tavs stāsts repertuāru.

Koncertā piedalīsies paplašināts stīgu sastāvs un neiztrūkstoša daļa — koris. Šis būs pēdējais tāda lieluma koncerts ar šādu grupas repertuāru, jo pēc koncerta grupa dosies studijā, lai strādātu pie jaunām dziesmām.

Pirms The Sound Poets uzstāšanās uz skatuves kāps Frankie Animal, indie rock grupa no Igaunijas. 2012. gadā izveidototais muzikālais sastāvs strauji saņem klausītāju un Igaunijas vadošo mūzikas kritiķu atzinību, Frankie Animals ir ieguvuši astoņus apbalvojumus Igaunijā populārākajā jauno grupu konkursā Noortebänd 2012. Dziesma Obsession vietnē Soundcloud ir noklausīta vairāk kā 180 000 reižu un vietnē Deezer Igaunijas teritorijā ir klausītākā dziesma. Grupas skanējumu var salīdzināt ar Arctic Monkeys, Nora Jones.

Frankie Animal video

Soundcloud:

https://soundcloud.com/frankieanimal/obsession

Biļetes uz The Sound Poets koncertu Siguldas pilsdrupās ir piejamas www.ekase.lv. Biļešu cena līdz koncerta dienai — 20.00 eur, bet koncerta dienā dārgāk. 

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs