Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JANVĀRIS
Kesha — High Road
Field Music — Making A New World
Georgia — Seeking Thrills
Holy Fuck — Deleter
Bombay Bicycle Club — Everything Else Has Gone Wrong
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

DECEMBRIS
29: Ainars Mielavs, Mūzikas nams Daile
29: The Music of ABBA, Arēna Rīga
JANVĀRIS
17: Motorama, Melnā Piektdiena
FEBRUĀRIS
10: The Neighbourhood, Arēna Rīga
14: Mesa, Arēna Rīga
MARTS
06: Arturs Skutelis, Palladium koncertzāle
20: Sudden Lights, Hanzas Perons
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Tiek papildināta Positivus kinoteātra programma

Gundars Zaburdajevs, 2013. g. 20. jūnijā

Šī gada Positivus festivāla Ādažu Čipsu kinoteātra programma papildināta ar spilgtiem latviešu un ārzemju kino jaunumiem. Kinoteātrī varēs noskatīties aktuālākās pašmāju filmas — Mammu, es tevi mīlu!, Sapņu komanda 1935, Sēņotāji u.c., kā arī starptautiskas kino īsfilmas no Baltic Shorts, British Coulcil un Rija Filmsstudijas. Par oficiālo kinoteātra atbalstītāju ir kļuvuši Ādažu Čipsi.

Kā iepriekš ziņots, šogad kinoteātra apmeklētājiem tiks piedāvāta eklektiska, daudzpusīga un iedvesmojoša kino programma. Par kinoteātra draugiem ir kļuvuši Ādažu Čipsi, kas piešķirs garšu gan kino filmu baudīšanai, gan atpūtai, iekārtojot ērtu sēdēšanu kinoteātri un ārpus tās. 

Turpinot sadarbību ar vairākiem starptautiskiem īsfilmu festivāliem, Positivus festivāla kinotelts ietvaros tiks rādītas 2Annas, Baltic Shorts, Future Shorts, kā arī nacionālā filmu festivāla Lielais Kristaps īsfilmas. Savukārt animāciju filmu repertuārā tiks iekļautas Apvienotās Karalistes BAFTA kino akadēmijas balvai nominēto animācijuizlase, leģendārais animāciju seriāls Avārijas Brigāde un Somijas iemīļotā personāža Mumina stāsts par viņa piedzīvojumiem ar komētu.

Paralēli jaunākajām latviešu filmām — Aigara Graubes un Andreja Ēķa Sapņu komanda 1935, Jāņa Norda Mammu, es tevi mīlu!, Ivara Tontegodes Sēņotāji, Ādažu Čipsu kinoteatrī varēs noskatīties arī Lailas Pakalniņas filmu Picas, Agitas Cānes-Ķīles dokumentālās filmas Ceplis. Filmas arheoloģija un Vella Kalpi. Filmas arheoloģija, kā arī jauno kinematogrāfistu darbu programmu.

Tāpat kinoteātrī būs apskatāma arī kinostudijas Rijafilmu programma — skatītāju vidū augstu atzinību guvusī trakulīgā spriedzes filma Hasta La Vista!, godalgotāSergejaLozņicatrilleris Miglā, kā arī asprātīgā piedzīvojumu filmaRobert Mitchum is dead.

Starptautiskais īsfilmu festivāls 2Annas piedāvās starptautisku kino darbu izlasi, kas veidota ar mērķi izklaidēt un pabarot ikvienu pēc īsfilmu mākslas izsalkušu prātu, gan arī Baltijas video mākslas izlasi. Future Shorts īsfilmu festivāls ir pārņēmis un iedvesmojis visu pasauli, ieskaitot Latviju. Īsfilmu programma iepazīstina ar jaunāko no vistālākajiem un tuvākajiem kino pasaules nostūriem, līdz ar to Future Shorts stāsti ir neaizmirstami.

Lielākais mūzikas festivāls Baltijā — Positivus festivāls šogad jau septīto reizi notiks Salacgrīvā. Pirmo reizi festivāls norisināsies trīs dienas — no piektdienas līdz svētdienai — 19., 20. un 21. jūlijā.

Jau ziņots, ka uz Tele2 skatuves uzstāsies The xx, Sigur Rós, Two Door Cinema Club, Imagine Dragons, Crystal Castles, Tom Odell, Michael Kiwanuka, Jauns Mēness, Willy Moon, The Joy Formidable, Elektro Guzzi, Latvian Blues Band un Iiris.

Uz Nordea skatuves uzstāsies Zodiaks, !!! (chk chk chk), C2C, Palma Violets, Charli XCX, Efterklang, The Sound Poets, John Grant, Team Ghost, Suuns, No Ceremony, Darwin Deez, Rasabasa un Twenty One Pilots.

Biļetes uz festivālu nopērkamas www.positivusfestival.com, Biļešu Serviss kasēs, internetā un Nordea bankomātos visā Latvijā. Trīs dienu biļešu cena Ls 37, ar telts vietu — 41 Ls.

Tavs komentārs