Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪLIJS
08: Oh Wonder, Palladium koncertzāle
17: Positivus 2020, Salacgrīva
18: Kartupeļpalma 57, Nacionālais botāniskais dārzs, Salaspils
24: Summer Sound 2020, Liepāja
AUGUSTS
14: Dons. Es Nāktu Mājās, Daugavas stadions
22: Ozols. Lielkoncerts Lucavsala Live, Lucavsala
SEPTEMBRIS
03: Foals, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Very Cool People laiž klajā singlu un piesaka albumu

Intro, 2017. g. 8. martā

Populārā pašmāju džezfanka grupa Very Cool People 8. martā laiž klajā jaunu singlu un videoklipu Spiediens. Amizantais un krāšņais video tapis sadarbībā ar improvizācijas šovu Spiediens un Kanepes Films.

Videoklips, kura filmēšana norisinājās Eduarda Smiļģa muzejā, iecerēts kā frīkšovs, kurā darbojas minētā improvizācijas šova aktieri un grupas Very Cool People mūziķi. Tas ir trīsdesmito gadu bohēmas stilā veidots mīlas stāsts ar spriedzi, drāmu un kaisli pret mūzikas instrumentu. Šķiet, ka dejotājs Oskars ir neprātīgi iemīlējies trombonistē, taču šovam ir jānotiek — krāšņas uzstāšanās nomaina viena otru, skatītāji ir sajūsmā, viss ir kārtībā līdz brīdim, kad pēc šova sākas trauksme un satraukums. Notiek izmisīga meklēšana, līdz Oskars tiek atrasts...

Ar improvizācijas teātri Spiediens grupa Very Cool People sadarbojusies jau pirms videoklipa izveides, piedaloties teātra izrādes, un konkrētais skaņdarbs sarakstīts kā šova atklāšanas muzikālā tēma. Kompozīcija iekļauta grupas jaunajā albuma Heya Some Kind of Fish!, kas tiks izdots šā gada Starptautiskajā džeza dienā — 30. aprīlī. Skaņdarbs Spiediens diezgan precīzi ieskicē grupas jaunā albuma skanējumu, kurā samiksēti funk, surf, jazz, klezmer un rock mūzikas stili, nekautrējoties no austrumeiropeiska šarma un Latvijai raksturīgā dažādu kultūru sajaukuma.

Singla un videoklipa palaišana pasaulē sakrīt ar improvizācijas šova Spiediens sezonas noslēguma izrādēm 8., 9. un 10. martā. Tās norisināsies koncertzālē Godvil, Brīvības ielā 214b.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs