Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Viņa izdod singlu Un nakts

Intro, 2016. g. 6. oktobrī

Viņa — Zelma Jēgere, izdevusi savu otro singlu Un nakts. Publicēts arī to pavadošais video, ko veidojis Reinis Vilnis Baltiņš.

“Dziesmu uzrakstīju pavasarī — tas ir laiks, kad no romantiskām domām nav iespējams izvairīties”, stāsta Viņa. Dziesma ir par emociju virpuli, no kā izriet kaisle starp diviem cilvēkiem. Brīdī, kad viens no šiem cilvēkiem vēlas otru piesiet, kaisle pazūd.

Un nakts video, ko filmējis Reinis Vilnis Baltiņš, kaisli un dziesmā paustās emocijas transformē dejā, ko izpilda Zelma un Nauris Miķelis Goba.

Pirmais singls, ar ko pagājušā gada novembrī iepazinām mākslinieci, bija Uguns. Tā un dziesma Un nakts būs dzirdamas Viņas EP, kā gaidīšanas svētkiem var sekot Zelmas Instagram kontā, kur ik dienu notiek laika atskaite līdz mini-albuma iznākšanai. 

Un nakts ir pieejama straumēšanai Soundcloud. Dziesmas autori — Zelma Jēgere un DJ Rudd, miksēja Andis Ansons un producēja DJ Rudd. Un nakts ierakstīta Mute Studijā.

Viņa ir mūziķe no Beverīnas novada, un lai gan plašākai auditorijai kļuva zināma pēc repa divcīņām 2015. gadā, mūziķe ar dziesmām, pantiem un repu ir nodarbojusies vēl pirms tām. 

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs