Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Zemlika atgādina... ietvaros Rīgā uzstāsies AUN

Intro, 2015. g. 16. februārī

28. aprīlī ar koncertu Dirty Deal Teatro Latvijā atgriezīsies kosmiski industriālās mūzikas duets AUN no Monreālas Kanādā.

AUN ir dzīvesbiedru Mārtina Dumā un Žūlijas Leblankas veidots kosmiski industriāls duets, kurš savā daiļradē ambiento psihedēliju pārkausē sprakšķošā un pulsējošā nomoda sapnī.

Kopš pirmsākumiem pirms aptuveni astoņiem gadiem, AUN ir uzstājušies neskaitāmos koncertos visā pasaulē, to skaitā festivālos Mutek, Roadburn un citos. Arī mūzikas, mākslas un vietējās ražas festivālā Zemlika 2012. gadā Durbē.

2013. gadā ar izdevniecības Denovali gādību tika izdots līdz šim pēdējais dueta studijas albums Alpha Heaven. Kāds to raksturoja kā “laipošanu starp romantiskiem, draudīgiem, pacilājošiem un melanholiski dūmakainiem sapņiem no kāda greizi noskaņota pagājušā gadsimta 70. gadu zinātniskās fantastikas TV raidījuma”. Nupat AUN savam vairāk nekā 15 dažādu ierakstu krājumam gatavi pievienot divus jaunus — vienu, kas tapis sadarbībā ar franču plašu atskaņotājmākslinieku Filipi Petī, kā arī otru — Flat Lux — kas būs dueta atgriešanās savā kādreizējā štābiņā, izdevniecībā Cyclic Law.

AUN koncerts Rīgā notiek neregulārās pasākumu sērijas Zemlika atgādina... ietvaros.

Biļetes uz koncertu Dirty Deal Teatro Rīgā (Maskavas ielā 12 k-2) nopērkamas elektronisko biļešu tirdzniecības vietnē internetā — Bezrindas.lv. Pirmo 20 biļešu cena — 7.00 EUR. Ar laiku tās kļūs dārgākas. Pārdošanā stingri ierobežots skaits nenumurētu sēdvietu.

Auncom.com
Aunted.bandcamp.com
Facebook.com/AUNandAUN

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs