Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Zemlikas laikā notiks bezmaksas kinoseansi

Intro, 2013. g. 14. oktobrī

Mūzikas, mākslas un vietējās ražas festivāla Zemlika ietvaros 25. un 26. oktobrī Durbē, sadarbībā ar kinoteātri Kino Bize, tiks demonstrētas filmas no Berlīnes īsfilmu festivāla My Europe 2012. gada programmas.

Turpinot jau ar pirmo festivālu aizsākto tradīciju — proti, veidot īpašu kultūras programmu, kas pieejama bez maksas, arī šogad festivāla laikā Durbē tiks demonstrētas īpaši izvēlētas filmas, kuras par brīvu apmeklēt varēs ikviens interesents.

Šogad, sadarbībā ar Rīgas neatkarīgo kinoteātri Kino Bize, divos garākos seansos abus festivāla vakarus tiks demonstrētas filmas no organizācijas Citizens of Europe rīkotā Berlīnes īsfilmu festivāla My Europe 2012. gada programmas. Komentē Kino Bize pārstāvis Māris Prombergs:

“Četrās daļās tās viena pēc otras apskata Eiropas reģionu, no nelieliem kinematogrāfiskiem stāstījumiem kopā liekot plašāku, daudzpusīgāku kontekstu. Ko nozīmē būt eiropietim? Šī reģiona iemītniekiem ir ļoti atšķirīgi paradumi, ideāli, viedokļi un izpratne par to, kāda šeit ir un kādai vajadzētu būt sadzīvei.”

Berlīnes īsfilmu festivāla My Europe filmu programma ietver īsfilmas par ikdienas sadzīvi un sabiedriski politiskajiem jautājumiem, ar kuriem sastopas iedzīvotāji Turcijā, Vācijā, Latvijā, Somijā, Polijā, Francijā un citviet. Tās stāsta par cilvēku sadzīvošanu dažādās kultūrās, par tradīcijām, cilvēku raksturiem, cerībām un dzīves pavērsienu īpatnībām.

Kino Bize šo filmu programmu, kurā iekļautas 16 īsfilmas, piedāvā sadarbojoties ar Jauniešu studentu forumu AEGEE-Ogre, kas jau vairākus gadus ir Citizens of Europe partnerorganizācija.

http://www.kinobize.lv/home

https://www.facebook.com/Citizens.of.Europe

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs