Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

APRĪLIS
Lady Gaga — Chromatica
The Strokes — The New Abnormal
Shabazz Palaces — The Don of Diamond Dreams
LA Priest — GENE
Braids — Shadow Offering
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

APRĪLIS
17: Laime Pilnīga, Palladium koncertzāle
18: Aminata, Hanzas Perons
18: Ghostemane, Palladium koncertzāle
18: Human Tetris, Klubs Depo
21: The Sound Poets, Hanzas Perons
23: Stūrī Zēvele, Klubs Depo
28: Buerak, Klubs Depo
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Zig Zag izdod albumu Ēzelītis IĀ

Intro, 2016. g. 4. jūnijā

Ēzelītis IĀ — ar tādu nosaukumu ir arī albuma pirmā dziesma, kuras tekstu iedvesmojusi bērnu rotaļlieta ēzelītis. Grupas solista Jura Lasinska mīļākā bērnības mantiņa bija tieši ēzelītis, kas viņam ir saglabājusies vēl šodien. Ēzelīša vārds IĀ radies no rakstnieka Alena Aleksandra Milla grāmatas Vinnijs Pūks un viņa draugi. Albumā ir 11 dziesmas, kas tapušas pēdējo divu gadu laikā, bet ir arī vairākas senākas dziesmas jaunā aranžējumā. Tās iepriekš nebija izlaistas cd formātā, bet ir grupai mīļas un  aktuālas arī šodien. Vienu dziesmu remiksējis DJ Black. Albuma foto autore ir Evija Džonsone.

Grupa Zig Zag  tika izveidota 1985. gadā ar sākotnējo nosaukumu Ārprāc. 1987. gadā grupas nosaukums mainīts uz Zig Zag. Patreizējā grupas sastāvā pēdējos gadus darbojas Juris Lasinskis, Uldis Timoško un Jānis Māriņš. Līdz šim izdoti 4 albumi — Visas lietas (1994), Citrons zog (1996), Gadu laiki (2012), Signe melo (2013, ar iepriekš neizdotiem ierakstiem Es neesmu nervozs, bet manas problēmas ir normālas 1987 un  Zig Zag 1988), no kuriem pēdējie divi Naba Music/Melo Records paspārnē.

Albuma atvēršanas koncerts notiks 10. jūnijā klubā Nabaklab. Sākums pl. 21.00. Pasākumu atklās indīroka apvienība no Lietuvas Colours Of Bubbles. Vakara noslēgumā dejas ar DJ Herta (Radio Naba). Nabaklab atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, Rīgā, biļetes uz koncertu pieejamas interneta vietnē Ticketshop ticketshop.lv/site/events/view/1858. Ieejas maksa — 5 eiro, ticketshop.lv — 3 eiro.

Albumu izdod mūzikas izdevniecība Naba Music/Melo Records. Albums jūnija sākumā būs pieejams interneta vietnēs Bandcamp, Spotify un iTunes, kā arī mūzikas veikalos Randoms, Upe un Nabaklab.

Mūzikas izdevniecība Naba Music tika izveidota 2001. gadā kā viens no Radio Naba projektiem.

Tavs komentārs