Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Zināma pilna 11. Positivus festivāla programma

Lauris Anstrauts, 2017. g. 29. jūnijā

Positivus festivālā trīs dienu garumā uz piecām festivāla skatuvēm būs baudāma bagātīga un daudzveidīga programma. No 14.-16. jūlijam Salacgrīvā uzstāsies tādi pasaules mēroga mākslinieki kā Pixies, Ellie Goulding, Alt-J, Grandmaster Flash, Rae Sremmurd, JP Cooper, José González un daudzi citi, kā arī virkne uzlecošo zvaigžņu un aktuālāko pašmāju vārdu.

Visu festivāla programmu var aplūkot un lejupielādēt festivāla mājas lapā sadaļā "Programma", kā arī mobilajā lietotnē Positivus '17, kas bez maksas pieejama App Store un Google Play veikalos.

Uz Positivus LATTELECOM skatuves galvenie mākslinieki būs alternatīvā roka leģendas Pixies, popmūziķe Ellie Goulding un indie rokgrupa Alt-J. Uz festivāla galvenās skatuves uzstāsies arī The Lumineers, Rae Sremmurd, Maxïmo Park, José González, Kamasi Washington, Dzelzs Vilks un Trad.Attack!.

Uz festivāla otras lielākās — NORDEA skatuves — redzēsim hiphopa leģendu Grandmaster Flash, romantisko britu dziesminieku JP Cooper, dāņu alternatīvā roka apvienību Mew, kanādiešu grupu Austra, kā arī Rhye, Cigarettes After Sex, Margaret Glaspy, L.A. Salami, Julia Jacklin, Eska, Dagamba, Daddy Was A Milkman, Get Your Gun, Pienvedēja Piedzīvojumi un Baložu Pilni Pagalmi.

PALLADIUM skatuves programma šovasar ir patiesi daudznacionāla: pārgalvīgie Francobollo no Lielbritānijas, Ņujorkā bāzētie Teachers, austrāliete Rachel Claudio & Rick Feds no Latvijas, Izraēlas grupa Bucharest, kā arī pašmāju mākslinieki Raimonds Tiguls & Moonlight Sound Design, MESA, Satellites LV, Bandmaster, Fakts, Edavārdi, Singapūras Satīns, Chris Noah un Ezeri. Uz šīs skatuves redzēsim arī piecus daudzsološus igauņu māksliniekus no Tallinn Music Week programmas: Beyond Beyond, Okym & Tiiu, Lepatriinu, Go Away Bird un Mauno Meesit.

Uz ELECTRIC ROOM skatuves pasaules labāko klubu atmosfēru radīs spoža dīdžeju buķete — te uzstāsies Losandželosā mītošais producents un dīdžejs Kingdom, populārais itāļu dīdžejs Crookers, beļģu producents un dīdžejs Aeroplane, filigrānais MPC sampleru meistars araabMUZIK, kā arī DJ Aspirins vs Toms Grēviņš, DJ Rudd, Noëp, Nightwave, DJ Nova, Niklāvz, RudeLies, Makree un Rīgas DJ Skola: DJ Dubra, DJ Pm2theam, DJ Aspirins.

Priežu ieskautā DABAS SKATUVE Salacgrīvas kāpās pulcēs konceptuālus mūzikas projektus, izteiksmīgus solo māksliniekus, pozitīvi uzlādētu improvizācijas teātri un komiķu stāvizrādes. Šeit sastapsim tādus vārdus kā ģitārists Mārcis Auziņš, jaunā mūziķe Tīna Šipkēvica, izteiksmīgā repere Viņa, viens no vadošajiem jaunās paaudzes džeza ģitāristiem Matīss Čudars, kā arī komponists un pianists Platons Buravickis. Kāpās sanākušos klausītājus priecēs grupas Tehnikums, Polifauna, Mad Ant, Kosmodisks, Oriole & VJ Linda Konone, Āres, Sign Libra, DJ Music DJ, Pachamama Beats, Kapelmeistars Group un Sūdi, bet par smieklu devu parūpēsies Rīgas Improvizācijas Teātris, Comedy Latvia, Comedy Estonia un Sieviešu Stendaps.


Programmas pdf failu var lejupielādēt šeit: http://ej.uz/PositivusLineup2017 
Positivus '17 aplikāciju var lejupielādēt šeit: http://ej.uz/Positivus_AppStore http://ej.uz/Positivus_GooglePlay

Festivāla biļešu cenas

Trīs dienu biļete bez telts vietas maksā 80,00 eiro, ar telts vietu — 88,00 eiro
Vienas dienas biļete piektdienai vai svētdienai — 40,00 eiro
Vienas dienas biļete sestdienai — 45,00 eiro
Divu dienu biļete piektdienai un sestdienai vai sestdienai un svētdienai — 55,00 eiro
VIP biļete festivāla trīs dienu apmeklējumam — 250,00 eiro
Bērnu sala — 7,00 eiro (viens apmeklējums), 15,00 eiro (abonements trim dienām)

Nakšņošana telšu pilsētiņā
Biļete dzīvošanai telšu pilsētiņā — 10,00 eiro
Kempera vietas cena bez elektrības pieslēguma — 40,00 eiro
Kempera vietas cena ar elektrības pieslēgumu — 70,00 eiro
VIP koka mājiņas īre (1-4 personām) — 300,00 eiro

Autostāvieta
Biļete vienreizējai iebraukšanai autostāvvietā — 10,00 eiro
Autostāvvietas abonements trim dienām — 25,00 eiro
Kempera novietošana autostāvvietā — 20,00 eiro
Motocikla stāvvieta vienreizējai iebraukšanai — 5,00 eiro
Autostāvvietas abonements motociklam trim dienām — 15,00 eiro

Visas festivāla biļetes var iegādāties Positivus festivāla mājas lapā www.positivusfestival.com, kā arī Biļešu Serviss kasēs un internetā http://ej.uz/positivus2017

Tavs komentārs