Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

APRĪLIS
Dua Lipa — Future Nostalgia
Yves Tumor — Heaven To A Tortured Mind
TOPS — I Feel Alive
Empress Of — I'm Your Empress Of
Thundercat — It Is What It Is
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

APRĪLIS
03: Rīgas Modes, Klubs Depo
17: Laime Pilnīga, Palladium koncertzāle
18: Aminata, Hanzas Perons
18: Ghostemane, Palladium koncertzāle
18: Human Tetris, Klubs Depo
21: The Sound Poets, Hanzas Perons
23: Stūrī Zēvele, Klubs Depo
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Zināmi Hadrona finālisti

Intro, 2015. g. 6. maijā

Noskaidrotas sešas jaunās studentu, mūziķu grupas, kuras 21. maijā, plkst. 21:00 uzstāsies Jauno mūziķu konursa Hadrons 2015 finālā un ikvienam interesentam demonstrēs savu radošumu un muzikalitāti uz Nabaklab skatuves. Finālam izvirzītas apvienības: S.A.D., Tris, Cilvēks Sapņotājs, Gatis Ziema un призраки разврата, AnimaVolo, kā arī Chomsky Chess Club. Koncerta sākums plkst. 19:00, kā īpašie viesi šajā koncertā uzstāsies vieni no iepriekšējo gadu uzvarētājiem Das Sonntags Legion.

Līdz 20. maija pusnaktij ikviens var nobalsot interneta vietnē naba.lv/hadrons par sev tīkamāko grupu, šādā veidā nosakot, kura no jauno mūziķu apvienībām saņems īpašu skatītāju simpātiju balvu. Bet konkursa galvenos uzvarētājus noteiks žūrija 21. maija vakarā, pēc tam, kad visas finālgrupas būs sniegušas savus dzīvā izpildījuma priekšnesumus. Uz šo finālkoncertu, lai ieradzītu jaunās mūzikas grupas dzīvē ir aicināts ikviens interesents, konkursa sākums plkst. 19:00, ieeja bez maksas. Jaunās grupas vērtēs  profesionāļa žūrija — mūzikas žurnālisti, mūzikas industrijas pārstāvji un studentu organizāciju pārstāvji. Koncerta aktualitātēm var sekot līdzi Facbook.com vietnē.

Latvijas Universitātes (LU) šogad konkurss notiek jau desmito gadu un kopumā tajā dalību pieteikušas vairāk nekā 200 grupas, pirmoreiz paplašinot iespēju konkursā piedalīties ne tikai LU studentiem. Iepriekšējo gadu uzvarētājas — DJ Krankenwagen, Nepilngadīgā Anna, Starmetis, Das Sonntags Legion, The Movies (tagad Tribes of the City), Ēnu Kaleidoskops, grupa Nē! — pēc tam izdevušas arī ierakstus un kļuvušas pazīstamas ne tikai Latvijā.

Jaunajām mūzikas grupām tā ir iespēja parādīt sevi plašākai sabiedrībai — galvenajā balvā iegūstot ieraksta laiku studijā Skan un iespējas startēt uz vasaras festivāla Laba Daba,  festivāla Bildes un jauno studentu svētku Aristotelis skatuvēm.

Jauno mūziķu konkursu organizē Latvijas radio 6LU radio Naba sadarbībā ar Latvijas Universitātes Studentu padomi. Konkursu piedāvā Lāčplēsis.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs