Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JANVĀRIS
Kesha — High Road
Field Music — Making A New World
Georgia — Seeking Thrills
Holy Fuck — Deleter
Bombay Bicycle Club — Everything Else Has Gone Wrong
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

DECEMBRIS
29: Ainars Mielavs, Mūzikas nams Daile
29: The Music of ABBA, Arēna Rīga
JANVĀRIS
17: Motorama, Melnā Piektdiena
FEBRUĀRIS
10: The Neighbourhood, Arēna Rīga
14: Mesa, Arēna Rīga
MARTS
06: Arturs Skutelis, Palladium koncertzāle
20: Sudden Lights, Hanzas Perons
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Zināmi nākamie koncerti Esplanādē 2014

Normunds Vucāns, 2013. g. 26. jūlijā

Kultūras vasarnīca Esplanāde 2014 piektdienas vakaru koncertsēriju turpinās ar grupu Astro’n’out, Oranžās Brīvdienas, Goran Gora un Laime Pilnīga.

Jau šovakar, 26. jūlijā, pl. 21.00 kultūras vasarnīcā Esplanāde 2014 uzstāsies latviešu indie roka grupa Astro’n’out. Koncertā grupa spēlēs skaņdarbus gan no sava jaunākā albuma Lauvas, gan iepriekšējiem albumiem. Koncerts bez maksas.

Savukārt 2.augustā uzstāsies funk/jazz grupa Very Cool People un DJ Kaspars Zaviļeiskis ar funk ierakstiem. 16. augustā Rīgas svētku teātra tematikas noskaņās Esplanādē 2014 muzicēs aktieru humorroka grupa Gapoljeri un DJ atskaņos jokdziesmas.

23. augustā koncertēs ska/rock grupa Oranžās Brīvdienas, kas prezentēs arī 13 gadu jubilejas koncertfilmu. Savukārt 30. augustā dziesminieks muzicēs dziedātājs Goran Gora. 6. septembrī hārdroka grupa Laime Pilnīga un DJ Kaspars Zaviļeiskis ar rokdziesmām.

Radoši informatīvā telpa Esplanāde 2014 vasaras garumā ir vieta koncertiem, izrādēm, diskusijām un radošajām darbnīcām. Esplanāde 2014 ir nodibinājuma Rīga 2014 atvērtais birojs, kurā var uzzināt Eiropas kultūras galvaspilsētas gada programmu, un vienlaikus jauna tikšanās vieta pilsētā, kur izvietota  Latvijas Nacionālās bibliotēkas lasītava, Rīga 2014 informācijas centrs, apmeklētāju ērtībai kafejnīca, apzaļumota terase, kā arī Rīga 2014 partnera Lattelecom nodrošinātais bezmaksas wi-fi internets un brīvpieejas datori. Radoši informatīvajā telpa tapusi pēc arhitekta Austra Mailīša projekta, ko īstenojuši būvnieki Ramirent.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs