Reģistrēties?

ALFABĒTS

A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R
S T U V W X Y Z 0-9

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Cass McCombs – Big Wheel And Others

Rūdolfs Sietiņš, 2013. g. 18. oktobrī

Ekscentriskais dziesminieks ar šo 90 minūšu 22 dziesmu dubultalbumu atzīmē savu 10 gadu jubileju esot mūziķim. Lai gan šie 10 gadi ir nosacīti, jo ievērību šis mītiskais “mūsdienu Bobs Dilans” ieguva tikai ar 2009. gada albumu Catacombs.

Dubultalbums pieprasa kaut kādus savus standartus un bieži vien ir klišejiska karjeras kulminācija mūziķiem kuriem vairs nevienam nekas vairs nav jāpierāda. Big Wheel And Others nav tipiskais konceptuāli dziļais dubultalbums. Šeit vienkārši ir saliktas 22 skaistas dziesmas, kuras mākslinieks ir slīpējis pēdējos gadus. Tiesa albuma dziesmas ir tik raupjas, ka šķiet tās ir radītas ļoti īsā laikā periodā un tas šim haotiskajam un dīvainajam albumam piešķir savdabīgu šarmu.

Tikai jautājums paliek — kuru interesētu kāda mazpazīstama dziesminieka albums 90 minūšu garumā? Visticamāk, ka nevienu un par to puspunktiņš vērtējumā albumam krītas. Tāpat albumā nav nevienas tik pat izcilas dziesmas kā County Line, Dreams Come True Girl vai You Saved My Life. Tām pietrūkst asuma un episkuma, lai no vienkārši labām dziesmām pārtaptu mūsdienu klasikā.

7.5/10

Tavs komentārs