Reģistrēties?

ALFABĒTS

A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R
S T U V W X Y Z 0-9

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Chumped - Teenage Retirement

Rūdolfs Sietiņš, 2014. g. 3. decembrī

Vai oriģinalitātes trūkums patiešām ir uzskatāms par lielu trūkumu? Šajā gadijumā nē, jo jaunajai un karstajai Bruklinas pop-punk blicei izdevies ierakstīt tiešām lipīgu albumu kuram grūti pretoties. Nākas tikai ļauties un doties tur kur skarbi sīrupainas gičas spēlē un visas pusaudžu sāpes ir tikai kāds skaists joks.

Tas, ka grupas galvenā vokāliste ir sievete Chumped uzreiz ieliek jaunajā līdzīgi domājošajā vilnī, kuru, piemēram, pārstāv šeit jau apskatītie Swearin. Tikai Swearin mūzika ir krietni čilīgāka un ne tik ļoti pancīgām dejām piemērota kā Chumped. Būtībā šie jaunieši ir 2014. gada versija par Superchunk. Pāris enerģijas dzērienus un končas saēdušies bērni, kuri cenšas spēlēt ātrāk, lipīgāk un krutāk par citiem.

Teenage Retirement skaņa ir tik salkani klišejiska, ka to būtībā var uzskatīt par tādu kā parodijalbumu. Piemēram, vienu albuma dziesmu sauc “The Pains of Being...” kas ir skaidra atsauce uz visiem jau zināmo “supersaldi skarbo” grupu ar līdzīgu nosaukumu. Jāatzīst, ka tā ir episkākā albuma dziesma. Tātad albums ir ne tikai lipīga konfekte, bet arī pietiekoši ironisks un liecina par grupas dalībnieku labo humora izjūtu. Kura, kā jau tas ir labi zināms, šajā žanrā ir svarīgāka par visu pārējo. Noteikti viens no labākajiem gada power-pop albumiem.

7/10

Tavs komentārs