Reģistrēties?

ALFABĒTS

A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R
S T U V W X Y Z 0-9

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

jj - Kills

Rūdolfs Sietiņš, 2010. g. 25. decembrī

jj ir hiphopa apvienība, tiešām kopš 2009. gada, kad grupa asprātīgi semplēja Lil Wayne Lollipop savā grāvējā Ecstasy es no šīs grupas gaidu tikai jaunas, draudzīgas izņirgāšanās par hiphopu kā žanru, diemžēl šī gada sākumā izdotais grupas otrais pilnais albums šajā ziņā bija vilšanās, jo tas bija tikai parasts pop albums, tiesa noskaņiski pietiekoši interesants un domājams, ka dziesmu no šī albuma Let Go dzirdējis teju ikviens šī raksta lasītājs.

Kills ir jau ceturtā grupas relīze nepilnu divu gadu laikā un tā seko singlam jj no.1 un diviem albumiem jj no.2 un jj no. 3. Interesanti, ka Kills, kas kā klasiskam hip hopa māksliniekam pienākas tiek klasificēts kā mixtape, sākotnēji tika dēvēts par jj 4-ever. Starp citu mixtape kopš vakardienas kā ziemassvētku dāvana ir pieejams brīvai lejupielādei grupas izdevniecības Sincerely Yours mājaslapā (skat. resursos zemāk).

Messengers of High

Ja jūs no grupas sagaidāt īstas dreampop pērles, kur kā aranžijas izmantoti dažādu populāru hiphopa grāvēju sempli, tad Kills nešaubos jums būs īsts baudījums un labākā dāvana Ziemassvētkos. Atpazīstamākie grāvēji, kas semplēti šajā albumā ir Dr.Dre ft. Snoop Dogg ar Still D.R.E, M.I.A. ar Paper Planes, Jay-Z ft Alicia Keys ar Empire State Of Mind kā arī trīs dziesmas no paša Mistera Kanjes Vesta ūberalbuma My Beatiful Dark Twisted Fantasy, kas saņēma 10.0 vērtējumu pičforkā.

Visas 10 dziesmas kā jau kārtīgā mixtape saplūst kopā, kas pavisam noteikti palīdz plates kopējai noskaņai. Tā ir pilna ar narkomāniski reperīgām noskaņām ietērptām zviedru popa mērcē un kā jau mēs visi zinām mūsu Skandināvijas brāļiem popmūzikas izpratne ir augstākajā līmenī. Kuras dziesmas šajā 10 dziesmu nigaceptā jums būs mīļākās ir atkarīgs no jūsu samaitātības pakāpes, ja jūs šarmē jj popsīgā pusē, jūs aizraus plates pirmā daļa, bet ja jj narkomāniskā puse, tad otrā, jo šim miksteipam ir tāda lieliska īpašība ar katru nākamo dziesmu tas kļūst arvien hipnotiskāks, kulminējot īstā Kanye West narkomāngrāvējā High End, tieši šīs dziesmas nosaukums attaisno uz dziesmu liktās cerības, jo mixtape tiek noslēgts uz patiesi augstas nots. Can We Got Much Higher? — noteikti gada karstākais jautājums, pa taisno nozagts no Kanye West dziesmas Dark Fantasy, kuru turklāt 10.0 centimetru garā krāniņa īpašnieks nozadzis no Maika Oldfīlda

Viss vienkāršais ir ģeniāls, jj koncepts ir ļoti vienkāršs, tādēļ cerams, ka radīsies vairāki sekotāji apvienības skaņai, tiesa nedomāju, ka kaut kas tāds vispār ir atkārtojams. Lai vai kā Kills ir labākais ko grupa jeb kad ir radījusi.

8/10

pilnspilnspilnspilnspilnspilnspilnspilnstukšstukšs

Resursi:

sincerelyyours.se — mixtape lejupielādēt šeit

Can We Get Much Higher? So High...

I Wanna Die, so I Got High

Tavs komentārs