Reģistrēties?

ALFABĒTS

A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R
S T U V W X Y Z 0-9

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JANVĀRIS
Sleater-Kinney — Little Rope
Future Islands — People Who Aren’t There Anymore
FEBRUĀRIS
Helado Negro — Phasor
Declan McKenna — What Happened to the Beach?
Chromeo — Adult Contemporary
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

DECEMBRIS
18: Jozef Van Wissem, Vagonu Halle
28: Ozols, Arēna Rīga
FEBRUĀRIS
17: X Ambassadors, Palladium koncertzāle
MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Kelly Lee Owens - Kelly Lee Owens

Kristaps Zvirbulis, 2017. g. 29. martā

Bieži vien gadās tā, ka cilvēks pats sev neapzinoties ietekmējas no apkārtējās vides vai apkārt esošajiem draugiem un paziņām. Dažreiz ietekmēšanās notiek ar līdzās esošo cilvēku tiešu iesaistīšanos. Šķiet tieši šī situācija vislabāk varētu raksturot velsiešu dziedātājas un producentes Kellijas Lī Ovensas ceļu līdz debijas LP vai vismaz to, ko tajā iespējams dzirdēt.

Kellijas Lī Ovensas vārds nešķiet gluži atpazīstams un to izdzirdot atmiņā neataust arī kāds konkrēts mūzikālais katalogs. Jā, spēlēšana grupā The History of Apple Pie nav nekas tāds, kas ikdienišķam mūzikas klausītājam liktu aizturēt elpu. Šajā mirklī pie apvāršņa parādās Daniels Eiverijs un Džeimss Grīnvuds (zināms arī kā Ghost Culture). Pateicoties viņiem mums priekšā ir stādīts scenārijs kurā noise pop grupas dalībniece uzsūc apkārtējās ietekmes un izdod tehno ietekmētu debijas albumu.

Pašas Ovensas vārdā nosauktais albums nav pilnībā pazudis un iegrimis tehno ritmu dzīlēs. Kompozīcījās, kurās viņa mazliet vairāk klausītājus lutina ar savu vokālu, parādās arī nelieli dream pop un ambient žanru uzplaiksnījumi. Tā gan nav vienīgā novirze un jāsaka, ka pašam albumam ir vairāk slāņu nekā no pirmās klausīšanās reizes varētu likties. No tā var sagaidīt gan apcerīgus mirkļus, gan tādus, kuri palīdzēs iekustināt deju soli. Jenny Hval parādīšanās kā viesmāksliniecei arī piešķir ierakstam jaunu šķautni ar nelielu devu eksperimentālisma.

Kopumā skatoties, Kellijas Lī Ovensas debija ir atmosfēriska skice, kas atspoguļo talantīgas mākslinieces pirmos lielos soļus solo karjerā. Viņai ir pietiekoši daudz talanta lai nekļūtu par daļu no konkrētā žanra, bet ar laiku saniegtu tā virsotni. Tas, protams, ja dažādu apstākļu sakritības dēļ nākamajā ierakstā nav dzirdama jau pavisam cita Kellija Lī Ovensa.

7.5/10

Tavs komentārs