Reģistrēties?

ALFABĒTS

A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R
S T U V W X Y Z 0-9

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Naomi Punk - Television Man

Rūdolfs Sietiņš, 2014. g. 25. oktobrī

Stilīgie puikas no grupas Naomi Punk ir katra mūzikas žurnālista sapnis. Jo viņi spēlē kaut ko jaunu un oriģinālu, ko varētu dēvēt par alu cilvēku pankroku. Puikas ar brutālu hipnotismu apspēlē vienus un tos pašus ģitāras rifus tā, ka rūdītam mietpilsonim rodas tādas pašas sajūtas kā klausoties Nickelback. “Fui, viņi spēlē visu laiku vienu un to pašu gabalu...” Tieši šī paņirgāšanās par mūzikas žanru ieliktajiem rāmjiem, Naomi Punk dod īpašus šarma punktus un padara viņus par sava žanra supermeniem.

Albumā veiksmīgi saplūst mūsdienīgi narkotiskā garāžroka elementi ar Kurta Kobeina grandžroka pohujismu. Radot sāpīgu katarsi, kas atsviež tevi nezināmos laikos, kad pār pasauli valda brutālisms, absolūta vienveidība un flaneļa krekls nebija tikai lupata, bet daļa no cilvēka ķermeņa.

Šī ir mūzika, kas pārsteidz ar savu pašpuicisko un īsto attieksmi. Bet tai pat laikā neskatoties uz šo attieksmi un grupas eksperimentālo dabu, Naomi Punk ir grupa kas vienkāršāk sakot “pielīp” un patiesībā ir tīrākā popgrupa. Tikai ja parastās popgrupas “pielīp” ar lipīgiem melodiskajiem risinājumiem, Naomi Punk aizrauj ar savu šarmējošo noskaņu.

Ir grūti izcelt kaut vienu dziesmu, jo tās visas ir vienādas. Un patiesībā ir tik vienādas, ka visas ir absolūti fantastiskas un pamatīgi tevi sapurina aiz matiem. Tādēļ Television Man gribas saukt par albumu ar lielo burtu — tajā nav nekā lieka. Šis ir albums kuru var ieteikt cilvēkiem kuri nebaidās no skaļas un tiešas rokmūzikas un vienmēr meklē kaut ko jaunu, svaigu un mūsdienīgu.

8.5/10

Tavs komentārs