Reģistrēties?

ALFABĒTS

A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R
S T U V W X Y Z 0-9

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Of Montreal - False Priest

Rūdolfs Sietiņš, 2010. g. 28. septembrī

Rakstot par Of Montreal nedrīkst nepieminēt tādu jēdzienu kā so gay, jo šis daudznozīmīgais jēdziens apzīmē šos puišus pilnībā. Dažbrīd pat liekas, ka tavā ausī ir iebāzti divi milzīgi vīriešu dzimumorgāni. Vai turpināt baudīt šo prātam neatverami šķebinošo ceļojumu? Tas ir atkarīgs no tavas homofobijas pakāpes.

Of Montreal, kas pa lielam ir tikai viens cilvēks Kevins Bārns, bieži tiek malta vienā asociāciju podā ar leģendārajiem deviņdesmito gadu psihodēliskajiem popseriem no kompānijas Elephant 6, protams, viltotie montreālieši no Džordžijas ir krietni vien komerciālāks un plašākām masām atpazīstamāks produkts.

Starp citu atkal pieskaroties homoseksuālisma tēmai, tad šis so gay tēls visticamāk ir tikai māns, jo Kevins jau kopš 2003. gada ir precējies... ar sievieti.

Muzikāli False Priest protams nav nekas ģeniāls, bet tomēr jaunais materiāls ir pietiekoši lipīgi cukurots un muzikāli augstvērtīgs. Neskatoties uz jaunajām r'n'b ietekmēm tomēr Of Montreal pa lielam nav mainījušies un visas albumā izmantotās idejas ir dzirdētas gan iepriekšējos Of Montreal, bet kāda maigāka nosacītā noise atkāpe citos Elephant 6 projektos. Galvenais plates mīnuss ir tāds, ka tai pietrūkst kāds āķis kuram pieķerties un jāatzīst, ka tā ir nedaudz par garlaicīgu, neskatoties uz faktu, ka Kevinam ar fona vokāliem dažās dziesmās ir palīdzējusi Bijonsī māsa Solandža un jaunā māksliniece Džanela Monē, kas objektīvi skatoties ir izdevusies vienu no gada labākajiem albumiem.

Domāju, ka šis albums ir paredzēts tikai rūdītiem homos... Of Montreal faniem, pārējiem ieteiktu pabaudīt vecos Elephant 6 kompānijas ierakstus, lai saprastu cik spēcīgs ir sešdesmito gadu psihodēliskais pops deviņdesmitajos.

Albumam lieku 7 zvaigznes no 10.

pilnspilnspilnspilnspilnspilnspilnstukšstukšstukšs

bestest

Uldis Goba 2010. gada 28. septembrī, 18:15

yes

SpeedKingZ 2010. gada 28. septembrī, 18:32

Tavs komentārs