Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Baiba Ozoliņa izdod jaunu singlu

Intro, 7. jūnijā

Dziedātāja un dziesmu autore Baiba Ozoliņa laidusi klajā vasaras singlu Palikt divatā. Mūzikas autore ir pati dziedātāja, savukārt dziesmas vārdus sarakstījis Gatis Mūrnieks. Dziesmu producējis Gints Stankevičs, ar kuru jau izveidojusies ilgstoša sadarbība.

Dziesmai tapis arī vasarīgs videoklips, kurā ir atsauces uz nesen izdoto emocionālo video stāstu Kāpēc mēs darām tā. Palikt divatā videoklipu uzņēmusi fotogrāfe un videogrāfe kat.shoot. 

"Dziesma Palikt divatā ir par attiecībām — par brīžiem, kad paliec divatā ar mīļoto cilvēku un gribas, lai uz brīdi apstājas laiks. Šādi brīži nav tikai attiecību sākumposmā — manuprāt, svarīgi tos saglabāt un novērtēt visu attiecību garumā,” stāsta Baiba. “Dziesmas piedziedājums — melodija un vārdi — pie manis atnāca pats, savukārt par pārējiem vārdiem vērsos pie Gata Mūrnieka. Prieks atkal sadarboties ar Katrīnu, ar kuru tapa arī dziesmas Liku bēdu zem vizualizācijas. Domājot par šī klipa partneri, redzēju tur tikai un vienīgi savu vīru, jo arī pati dziesma ir tapusi viņam. Klausītājiem novēlu lielisku vasaru un daudz mīļu brīžu ar sev tuviem cilvēkiem."

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs