Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JŪLIJS
Los Campesinos! — All Hell
Glass Animals — I Love You So F***ing Much
Empire of the Sun — Ask That God
Cults — To the Ghosts
Ice Spice — Y2K
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪLIJS
19: Positivus 2024, Lucavsala
29: BBNO$, Palladium koncertzāle
31: Devendra Banhart, Hanzas Perons
AUGUSTS
02: Summer Sound 2024, Liepāja
12: Artemas, VEF Kvartāls
13: The Smile - ATCELTS, Siguldas pilsdrupu estrāde
14: Jessie Ware, Siguldas pilsdrupu estrāde
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Detlef publicē jaunu skaņdarbu Laika daudz

Intro, 21. maijā

Ar jaunāko veikumu Detlefs piedāvā singlu Laika daudz, kas ir trešais priekšvēstnesis no gaidāmā albuma Atmiņas par nenotikušiem notikumiem.

Pagājušā gada nogalē Uldis Dirnēns, pazīstams kā Detlefs, negaidīti atgriezās uz skatuves un bez plašas publicitātes sniedza vienu no pieprasītākajiem koncertiem koncertzālē Palladium. Šis koncerts apliecināja Detlefa mūzikas nemainīgo aktualitāti un iedvesmoja mūziķi turpināt radošo darbību.

Jaunā albuma iznākšana paredzēta 2024. gada nogalē un dziesmas, ar dažiem izņēmumiem, ir ņemtas no 2012. gada pierakstiem, kas ir laiks, kad šis albums varēja būt ierakstīts un izdots.

Detlefs jeb Uldis Dirnēns plašu atpazīstamību iemantoja 2000. gadu sākumā. Radiostacijās panākumus guva viņa pirmie singli Stils nevainīgs, Četras sienas un Blind Actor. Debijas albums Tu izliecies par sevi iznāca 2004. gadā, savukārt 2007. gadā jau ar grupu Detlef Zoo iznāca otrais albums Skapī, bet 2008. gadā Londonā tika ierakstīta tā versija angļu valodāIf It Makes Us Happy. Drīz pēc tam grupa darbību pārtrauca.

2023. gada pavasarī tika izziņots, ka Dirnēna grupa jau ar nosaukumu Detlef pēc ilga pārtraukuma atsāk darbību un rudenī ar vērienu aizritēja pirmais atgriešanās koncerts Palladium, kas guva milzīgu klausītāju atsaucību.

Publicitates foto: Kaspars Cirsis

Tavs komentārs