Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Džeimss Bleiks uzstāsies uz Positivus festivāla galvenās skatuves

Intro, 2020. g. 11. februārī

Daudzpusīgs, noslēpumains un izcils katrā mūzikas žanrā, kuru pārstāv — sestdien, 18. jūlijā, Positivus festivālā uzstāsies britu producents, pianists un dziedātājs Džeimss Bleiks. Kāds viņu atpazīs kā ļoti veiksmīgu producentu, kāds cits viņu zinās elektroniskās deju mūzikas dēļ, kāds varbūt lietainās pēcpusdienās klausīsies viņa balādes klavieru pavadījumā, kāds cits uzskatīs, ka britu mūziķis ir izcils falseta meistars, vēl kāds būs dzirdējis Džeimsa Bleika un Beyonsē kopdarbu Forward, kāds noteikti būs iepazinis Bleiku viņa sadarbībā ar Kendriku Lamāru dziesmā King's Dead — precīzi tik daudzpusīgs ir Džeimss Bleiks, 31 gadu vecais ģēnijs no Apvienotās Karalistes.

Bleiks bieži un ievērojami pieteicis sevi mūzikas industrijā — ar Grammy par labāko repa izpildījumu apbalvots Bleika kopprojekts ar Kendriku Lamāru. Mūziķa jaunākais albums Assume For” nominēts Grammy balvai kā labākais alternatīvās mūzikas ieraksts, 2013. gadā izdotais Overgrown britu mūzikas balvas Mercury ceremonijā atzīts par labāko Lielbritānijas un Īrijas albumu. Džeimss Bleiks ne vien ievērojami pieteicis sevi kā solo mākslinieks, bet arī veidojies kopīgu mūziku ar jau minētajiem Beyonsi un Kendriku Lamāru, kā arī ar Trevisu Skotu, JAY-Z, Frenku Oušenu, Vinsu Steiplsu, André 3000 un daudziem citiem.

Jau zināms, ka piektdienas galvenais mākslinieks būs viens no šī brīža vadošajiem pasaules hiphopa māksliniekiem A$AP Rocky. Tāpat šīs vasaras festivālā uzstāsies islandiešu indī-popa grupa Of Monsters And Men. Sagaidāms, ka līdz februāra beigām izziņosim vēl virkni šīs vasaras festivāla māksliniekus.

Positivus festivāls jau 14. reizi notiks 17. un 18. jūlijā Salacgrīvā un sagaidāms, ka, pateicoties šīs gada iespaidīgajai mākslinieku programmai, kļūs par vienu no apmeklētākajiem festivāliem tā pastāvēšanas vēsturē. Biļetes nopērkamas www.positivusfestival.com un “Biļešu Servisa” tīklā.

Tavs komentārs