Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Kanisaifa publisko savu pirmo video un aicina uz koncertu

Intro, 2019. g. 1. oktobrī

Pasaules mūzikas grupa Kanisaifa publisko savu pirmo videoklipu dziesmai Sākums  un 4. oktobrī plkst. 19 aicina uz koncertu Tā balss, kas apvij VEF Kultūras pilī.

 

Grupa Kanisaifa Latvijas mūzikas skatuvē sevi pieteica 2018. gadā ar albumu Atdzīvinot Vēju, kas bija starp Latvijas Mūzikas gada balvas Zelta Mikrofons labākajiem pasaules un folkmūzikas ierakstiem.  Savā mūzikā Kanisaifa apvieno dažādu tautu muzikālās tradīcijas un izmanto neierastu instrumentus, dziedāšanas tehnikas, šādi dodot iespēju klausītājiem muzikāli apceļot pasauli.

“Šoreiz Kanisaifa klausītāju vedīs tālāk — celsimies augstāk par mākoņiem un nirsim dziļāk par zemi, kāpsim laikā no ierastā skanējuma, atklājot vēl nedzirdētas Kanisaifas šķautnes, līdzīgi kā dzīve atklājas sa pārsteidzīgumā, “ koncertu Tā balss, kas apvij piesaka grupas mūziķi.

Šajā rudenī Kanisaifa publisko savu pirmo video skaņdarbam Sākums, kurā būtisko lomu spēlē Latvijas dabas ainava, kā arī video skatītāji var iepazīties ar grupas Kanisaifa astoņiem dalībniekiem vaigs vaigā. Video filmēts Salaspils pagastā laika posmā no sešiem vakarā līdz sešiem rītā. Video režisors un producents ir Raivis Dzjamko, sadarbībā ar operatoru un video mākslinieku Edgaru Stauni. Video gaismu noformējumu veidoja radošā kompānija Those Guys Lighting, izmantojot eksperimentālus gaismošanas paņēmienus.

Biļetes uz 4. oktobra koncertu Tā balss, kas apvij VEF Kultūras pilī nopērkamas vietnē AULA.lv

Grupā Kanisaifa muzicē Nils Īle (perkusiju meistars), Agnese Ungure (vokāls, pūšamie instrumenti, perkusijas), Maija Sējāne-Īle (vokāls, vargāns, perkusijas), Alvis Zembergs (didžeridū, perkusijas), Jānis Tumpelis (ģitāra), Roberts Brants (basģitāra), Edgars Jansons (perkusijas), Fabiass Nils Īle (perkusijas, metalofons, balafons).

Plašāka informācija

http://www.kanisaifa.com/

https://www.facebook.com/kanisaifa/

https://www.instagram.com/kanisaifa/

 Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs