Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JŪLIJS
Los Campesinos! — All Hell
Glass Animals — I Love You So F***ing Much
Empire of the Sun — Ask That God
Cults — To the Ghosts
Ice Spice — Y2K
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪLIJS
19: Positivus 2024, Lucavsala
29: BBNO$, Palladium koncertzāle
31: Devendra Banhart, Hanzas Perons
AUGUSTS
02: Summer Sound 2024, Liepāja
12: Artemas, VEF Kvartāls
13: The Smile - ATCELTS, Siguldas pilsdrupu estrāde
14: Jessie Ware, Siguldas pilsdrupu estrāde
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Normunds Rutulis izdod dziesmu ar latīņamerikas ritmiem

Intro, 20. jūnijā

Komponists Māris Lasmanis, operdziedātāja Ilona Bagele un popmūziķis Normunds Rutulis vienojušies romantiski vasarīgā dziesmā Tuk tuk tuk, ar Normunda Beļska vārdiem.

Pagājušā gada vasarā klajā nāca Ilonas Bageles solo albums Ar saviem mīļajiem kopā, kura autori ir komponists Māris Lasmanis un dzejnieks Normunds Beļskis. Ierakstā piedalījās iespaidīgs skaits mūziķu un solistu, tostarp arī Normunds Rutulis, kura aranžējumā un vadībā ieskaņota jauna versija dziesmai Ilgas, kam tagad dots nosaukums Tuk tuk tuk. Jaunā dziesmas versija veidota latino manierē, saglabājot oriģināla romantisko noskaņu.

Māris Lasmanis: ”Priecājos par spožajām, vasarīgajām drānām, kurās Normunds Rutulis ietērpis manu garabērnu, arī par solistu jauno, atdevīgo dziedājumu.  Būšu īsti gandarīts,  sajūtot, ka Tuk tuk tuk aizklauvējusies līdz jo daudzu sirdīm!”

Normunds Beļskis: ”Ilgas ir kā pavasara ziedi, kuri izgaismo sapņus un cerības. Nebīsties un pieklauvē, ja Tev ir mīloša sirds, ja sapnis kā plaukstošs pumpurs bērza zarā sveicina pasauli. Lai šī nebeidzamā ilgu gaisma nenodziest Tavā ceļā un pavada visu mūžu!"

Ilona Bagele: ”Ierakstot albumu Ar saviem mīļajiem kopā jau nojautu, ka dziesma Ilgas būs publikas pieprasīta, tāpēc ķērāmies klāt darbam un ielikām dziesmas jaunajā versijā vēl vairāk prieka un saules, lai tā sasniegtu vēl vairāk klausītāju. Normunds izveidoja jaunu aranžējumu, kas devis dziesmai papildus enerģiju, un mani tas ļoti iepriecina. Ceru, ka arī klausītāju sirdīs mūsu Tuk tuk tuk aizķersies."

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs