Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Rīgas Modes publisko skeitborda video un aicina uz gada noslēguma balli klubā One One

Intro, 2019. g. 13. decembrī

Grupa Rīgas Modes laiž klajā video singlam Mēs Braucām Visu Nakti un aicina uz gada noslēguma balli 20. decembrī, klubā One One (Šarlotes iela 18a). Jaunais video tapis sadarbībā ar pašmāju skeitborda kustību RajonTV — klips uzņemts Rīgā un tās apkaimē.

Savukārt dziesmas Mēs Braucām Visu Nakti ierakstā piedalījies saksofonists Mikus Solovejs, kurš iepriekš darbojies apvienībā Kuba, kā arī citos mūziķu sastāvos. Rīgas Modes šogad pēc ilgāka laika atgriezušies pie klausītājiem ar jaunu mūziku un patlaban strādā pie sava otrā pilnmetrāžas albuma, kuru lielā mērā iedvesmojis tā saucamais sophisti-pop mūzikas novirziens. Mēs Braucām Visu Nakti seko pirmajam topošā ieraksta priekšvēstnesim, dziesmai Savvaļas Zirgi un ir pieejama mūzikas straumēšanas platformās.

Jauno muzikālo materiālu būs iespējams dzirdēt jau 20. decembrī, kad Rīgas Modes sniegs solo koncertu klubā One One, kas ir bijusi īpaša vieta grupas līdzšinējā darbībā. Viens no balles īpašajiem viesiem būs Radio SWH raidījuma Mazā sestdiena vadītājs Little Freddy, kurš sniegs savu deju vakara DJ setu.

Biļetes uz koncertu ir iegādājamas Biļešu Servisā. Šobrīd tās pieejamas par 10 eiro, bet tuvojoties pasākumam biļetes kļūs dārgākas.

 
 

Mēs Braucām Visu Nakti Straumēšanas servisos: http://fanlink.to/rmmbvn

Rīgas Modes sociālajos tīklos:

Instagram: https://www.instagram.com/rigas.modes/
Facebook: https://www.facebook.com/rigasmodes 

http://www.youtube.com/watch?v=3D-JYLhN5Yk
http://www.youtube.com/watch?v=3D-JYLhN5Yk
http://www.youtube.com/watch?v=3D-JYLhN5Yk

Tavs komentārs