Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Tallinas mūzikas nedēļa izsludina 2020 gada programmu

Intro, 2020. g. 6. februārī

Jaunās mūzikas un kultūras festivāls Tallinas mūzikas nedēļa (TMW), kas notiks 25. — 29.
martā Tallinā, izziņojis šī gada festivāla mūzikas programmu. Šogad festivālā uzstāsies 155
mākslinieki no 29 valstīm. Latviju festivālā pārstāvēs grupa Carnival Youth, Chris Noah
un Dmitry Distant.

Laikā no ceturtdienas, 26. marta līdz sestdienai, 28. martam Tallina jau 12 reizi pārvērtīsies par mūzikas galvaspilsētu. Tallinas mūzikas nedēļa pulcēs mūziķus no visas pasaules, kas pārstāvēs plašu žanru spektru. Pašlaik programmai ir apstiprināti 155 mākslinieki no 29 valstīm. Kā ierasts, visvairāk mūziķu ir no Igaunijas — 74. Tālāk seko Somija ar 13, Krievija ar 11, Kanāda ar 6 un Lielbritānija ar 5 māksliniekiem. Pasākuma programmā pārstāvētās arī eksotiskākas un tālākas valstis, tostarp Jaunzēlande, Ēģipte un Japāna. Kopumā Tallinas mūzikas nedēļa šogad rīkos 24 šovkeisus jeb skašu koncertus uz 12 dažādām skatuvēm.
Līdzīgi kā pagājušajā gadā, mūzikas programma tiks koncentrēta galvenokārt Telliskivi radošajā kvartālā un Port Noblessner Tallinas ziemeļos. Jaunas, aizraujošas pasākumu norises vietas programmā ir tēlotājmākslas foto centrs Fotografiska Tallinn, Noblessner Nobela zāle un Kai mākslas centrs. Tallinas mūzikas nedēļa arī aicina pievienoties nedēļas nogales dienas braucieniem uz daudzstāvu rajonu Lasnamē un uz piekrastes pilsētu Paldiskiem.

Sākot no šodienas pārdošanā nonākušas atsevišķas biļetes uz Tallinas mūzikas nedēļas
koncertiem. Festivāla biļetes maksā 55 eiro, bet konferences apmeklētājiem tas izmaksās 175 eiro. Biļetes ir nopērkamas Tallinas mūzikas nedēļas interneta veikalā: shop.tmw.ee .

Tallinas mūzikas nedēļas programma, ieskaitot īpašus pasākumus un bezmaksas koncertus pilsētā, tiks papildināta februārī un martā. Papildus mūzikas festivālam Tallinas mūzikas nedēļas 2020 programmā ietilpst divu dienu konference Igaunijas Mākslas akadēmijā, publiskas sarunas, mūzikas tematiskas darbnīcas, dienas braucieni un pilsētas brīvdabas koncerti. Tallinas mūzikas nedēļas festivālu organizē Shiftworks OÜ sadarbībā ar daudziem partneriem un līdzorganizatoriem. Mūzikas programma ir apkopota sadarbībā ar aģentūru Damn.Loud. Tallinas mūzikas nedēļas mūzikas industrijas konferences programma tiek organizēta sadarbībā ar Igaunijas mūzikas attīstības centru un eksporta biroju Music Estonia.

Viena no galvenajām šī gada Tallinas mūzikas nedēļas tēmām ir ANO Ģenerālās asamblejas
rezolūcija par kultūras un radošo industriju lomu ilgtspējīgas attīstības mērķu sasniegšanā.
Sadarbībā ar festivāla sponsoru Telia, Igaunijas Mākslas akadēmiju un citiem partneriem, Tallinas mūzikas nedēļa apvieno spēkus, lai palielinātu izpratni par ilgtspējīgas attīstības mērķiem.
 

Tavs komentārs