Reģistrēties?

ALFABĒTS

A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R
S T U V W X Y Z 0-9

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

My Bloody Valentine - mbv

Rūdolfs Sietiņš, 2014. g. 1. aprīlī

Kevinam Šīldsam, Andrim Bērziņam un Laurim Reinikam ir daudz kā kopīga. Nu vismaz pirmajā aprīlī. Jo interneta jokdari par viņiem ņirgājās jau gadiem un iesaista visādos galīgi nesmieklīgos jokos. Šogad necentīšos būt smieklīgs, lai gan jāatzīst apskatīt albumu kuru vajadzēja apskatīt jau pirms gada ir viens no maniem smieklīgākajiem jokiem. Joks paliek vēl smieklīgāks zinot mbv māstermainda un pavēlnieka Kevina Šīldsa nedienas ar termiņiem un prasmi atlikt uz 20 gadiem kāda sūda albuma izdošanu.

Jāatzīst gan, ka ilgi gaidītais albums ar nosaukumu mbv nav tev kaut kāds sūda albums. Zinot to, ka Loveless ir visu laiku labākais albums, tad es riskēju dabūt pa seju sakot, ka mbv ir kaut kāds sūds. Un tas patiesībā tāds nav. Tas ir lielisks turpinājums visu laiku labākajam albumam un visticamāk paliks tāds kamēr dižais Kevins nesadomās nākt klajā ar arvien jauniem un šokējošiem paziņojumiem, kurus viņš atliks gadiem ilgi.

Pietiks aizvainot nabaga Kevinu, jo es pats neesmu labāks un mana My Bloody Valentine 3. albuma recenzija nāca ilgi, mokoši un ar lielām grūtībām. Pats albums ir šizofrēmiska dadaisma paraugs. Patiesībā liekas, ka tas ir kādu 3 savstarpēji nesaistītu mazo 3 dziesmu albumu apkopojums vienā un tā tas varētu arī būt, jo pirmie aizmetņi tam tapuši vēl tajos laikos kad tavs vecākais brālis nēsāja smieklīgu bļodiņfrizūru un flaneļa kreklu nopirktu centrāltirgū. Kamēr tavs brālis ķimerējās ar kasešu atskaņotājiem mēģinot būtlegot jaunāko The Prodigy albumu, Kevins visticamāk tupēja pagrabā un veidoja ļoti trakus gabalus kas pat salīdzinot ar Loveless romantisko skābes vājprātu izklausās pēc drum'n'bass ar krutām ģitārām uz skābes pēc kuras lietošanas nomirtu jeb kurš normāls cilvēks. Es, protams, runāju par albuma pēdējo dziesmu Wonder 2. Līdz šai dziesmai albumā ir ko dzirdēt. Gan klasiskus šūgeizinga paraugus kas visiem ņūgeizeriem liek ielīst stūrī no kauna un nekad nevilkt kājās vairs savas kedas. Tāpat šeit iespējams ir labākā My Bloody Valentine popdziesma New You. Un tas vēl nav viss, jo pārējās dziesmas arī ir lieliski fantastiskas. My Bloody Valentine pa 22 moku pilniem gadiem pratuši radīt albumu kuru tiešām ir interesanti klausīties un tas ir tieši tas kas vajadzīgs kārtīgam grupas fanam.

Nobeigumā jācer, ka Kevins Šīlds paspēs izdot vēl kādu albumu (es atšķirībā no jums viņam ticu un nesaku ar milzīgu sarkasma devu “haha, nākamais mbv albums būs pēc 20 gadiem), tāpēc nobeigumā albumam nedošu nekādu vērtējumu. Jo tā es sadusmošu tos cilvēkus kuri par My Bloody Valentine dzirdējuši tikai kaut ko aptuveni. Tāpat vecus albumus principā nevērtē. Tā kā april april. Sestajai Jūdzei un uzvarai sveiks.

Tavs komentārs