Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

MARTS
The Libertines — All Quiet On The Eastern Esplanade
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Radio Naba ēterā izskanēs ekskluzīva svētku programma

Intro, 2015. g. 30. aprīlī

Svētdien, 3. maijā, Radio Naba ēterā atzīmējot Latvijai svarīgos svētkus, nakts mūzikas pārraidē Mirklis pirms Miera izskanēs vairāku desmitu latviešu mūziķu izvēlēto pašmāju miera dziesmu kaverversijas un arī jauni darbi kā veltījumi Latvijai. Raidījuma sākums plkst. 22:00.

Visu raidījuma laiku (sākot no plkst. 22:00) īpašajā pārraidē Mirklis pirms Latvijas izskanēs gan kaverversijas, gan jaunradīti darbi, ko ierakstījuši gan akustiskās, gan elektroniskās, gan eksperimentālās u.c. žanru mūzikas lietpratēji. Starp tiem būs Goran Gora, Jēkabs Nīmanis, Origo Boys, Raimonds Tiguls, Toms Rudzinskis ar Rūdolfu Macatu un Ivaru Arutjunjanu, koris Aura, KODEK, Amorālā Psihoze, Ivars Krasts (Krai), Alis P, Mārtiņš Jansons, Rihards Lībietis ar Diānu Sus, VADi, Alise Joste ar Kārli Strūbergu, Armands Siliņš ar ansambli Suņa Stunda un Kasparu Zemīti, Andis Grīva, John Grzinich, vairāki projekti no VAK kora Latvija (Īgls, Trio Trīsdesmit Trīs), Vladislavs Nastavševs, Jeruzalemes Dedzinātāji un vēl citi muzikālie projekti.

Kā komentē raidījuma veidotājs Mārtiņš Eņģelis: "Vēloties turpināt reiz Radio Naba aizsākto Strāvoklis, kā arī Baložu Pilnu Pagalmu Brāļi un Māsas ciklu ideju, esmu iecerējis palaist ēterā patiešām īpašu pārraidi — un, nē, tai noteikti nebūs sakara ar Raini! Piedāvājot dažādiem, vairāk vai mazāk mierīgiem mūziķiem un muzikālām apvienībām mājas apstākļos/pilnīgi akustiski/eksperimentālā versijā ierakstīt vai nu "mīļāko" latviešu dziesmu vai sirdij tuvāko sevis izpildīto autordziesmu latviski (protams, der arī bez vārdiem), mans svarīgākais uzstādījums bija sagatavot pārraidi ar nebijušām miera un nakts muzikālām variācijām dažādos žanros, ko ielikt raidījuma mixcloud vietnē, kur citi tās varētu klausīties mūžīgi gan naktī, gan dienā, gan svētkos, gan nelaimē! Īsumā — Latvijas svētkiem par godu mūziķi ierakstītu to, kas patīk tur, kur patīk tā, kā patīk."

Raidījums Mirklis pirms Miera — raidījums tiem, kuri grib gulēt mierīgi jau kopš 2010. gada 3. janvāra izskan svētdienās 22:00 un ir klausāms gan naba.lv tīkla tiešraidē, gan no februāra Radio Naba 95,8 FM frekvencē raidaparātos Rīgā un tās tuvumā.

Turpiniet sekot jaunumiem raidījuma twitter profilā @mpirmsm, kā arī sūtiet savus ieteikumus uz e-pastu mpm@radionaba.lv. Raidījuma interviju ierakstu arhīvs tiek papildināts un ir pieejams mixcloud.com vietnē, bet raidlaikā izskanējušo miera dziesmu arhīvs klausāms grooveshark.com lapā. Papildu informācija naba.lv.

Foto: No raidījuma vadītāja Mārtiņa Eņģeļa personīgā arhīva

Tavs komentārs