Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

MARTS
The Libertines — All Quiet On The Eastern Esplanade
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Radio Naba notiks tiešraides no Labas Dabas

Intro, 2015. g. 30. jūlijā

Šajā nedēļas nogalē, no 31. jūlija līdz 2. augustam,festivāla Laba Daba notikumus un labdabīgu festivāla atmosfēru dzīvajā ēterā Latvijas radio 6 — FM 95,8 naba.lv atspoguļos Naba ētera instruktori un tematisko raidījumu veidotāji.

Jau trešo gadu līdztekus sešām festivāla Laba Daba skatuvēm norises vietā darbosies brīvdabas radio studija Naba Raida, kurā visu festivāla laiku darbosies Latvijas Universitātes radio Naba ētera personības, radot unikālu festivāla atspoguļojumu radio viļņos un veidojot festivāla atmosfēru gan klātesošajiem festivāla viesiem, gan tiem, kas uzturas ārpus tā. Sestdienas naktī, kad noslēgsies radio tiešraides programma, brīvdabas studija pārvērtīsies par skatuvi Ģertrūdes ielas teātra, Ģirta Šoļa režisētajai izbraukuma izrādei Pasaka par veco nāvi.

Jau agrā piektdienas pēcpusdienā, kad lielākā daļa festivāla apmeklētāju būs devušies ceļā uz to, Radio Naba sāks raidīt no festivāla norises vietas. No plkst. 16.00 ēteru pieskandinās mūzikas instruktori Atis Žagars, Eduards Ozoliņš, Ģirts Šolis, Jānis Vugulis, Jānis Kazulis, bet ar tematiskām atkāpēm ēteru piepildīs raidījumi KŪL, Transplants un Zinātnes vārdā. Bet nakts stundas ar dziļiem un dzīvības pilniem dubstep ritmiem un naksnīgām sarunām piedāvās Dabsolis.

Otro dienu ieskandinās brazīļu mūzikas ritmi un raidījuma Conexão FM Brasil veidotāji, ar festivāla studentiskajām aizkulisēm un studentu piedzīvojumu stāstiem iepazīstinās raidījums Studentu pietura, bet vēstures pētīšanā aicinās iesaistīties Vēstures ķīlis, ar mākslinieku aktivitātēm festivālā iepazīstinās raidījumi Subjektīvie mērījumi un Bron-hīts, bet sekošana līdzi festivāla laikā notiekošajām kāzu ceremonijām varēs kopā ar raidījumu Nabarīts. Dabas ainavu baudīšanā un regeja mūzikas skanējumā pavadīs raidījuma Dabaskats veidotāji, bet dumpinieciskās skatuves veidotāji raidījums Ej Apskrieties atspoguļos pankmūzikas aizkulises festivālā. Vakara gaitā ar Radio Naba muzikālās programmas daudzveidību atklās arī citi Radio Naba mūzikas, kultūras un ētera instruktori.

Ēterā būs dzirdamas gan ekspresintervijas ar māksliniekiem, gan īpašas mūziķu uzstāšanās pārraides no galvenās — Lāča skatuves, uz kuras kāps tādas muzikālās apvienības kā Skandinieki, Samba de Riga, Oranžās brīvdienas, Aurora, Auļi, Sus Dungo, Nohow, Sniegavīru rūpnīca, Rīgas Modes, Inokentijas Mārpls, Pienvedēja piedzīvojumi, kā arī ārzemju grupas Brutto (Baltkrievija), The Angelcy (Izraēla), The Fall (Lielbritānija). Klausīsimies arī ierakstus no māksliniekiem, kas uzstāsies uz pārējām tematiskajām skatuvēm. Tiešraides programmas aktualitātēm varēs sekot līdzi twitter.com/RadioNaba, bet klausītāji, kas vēlēsies paziņot par īpaši spilgtiem un tiešraides vērtiem notikumiem, aicināti to darīt, pievienojot saviem ierakstiem #labadabalive.

Tiešraide būs dzirdama piektdien 16.00 — 3.00, sestdien 9.00 — 3.00. Festivāla tiešraidi varēs dzirdēt festivāla norises vietā, internetā — naba.lv un Latvijas radio 6  — FM 95,8.

Latvijas Universitātes Radio Naba ir brīvā formāta programma, kas pirmo reizi FM viļņos izskanēja 2002. gada 1. decembrī.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs