Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JŪLIJS
Los Campesinos! — All Hell
Glass Animals — I Love You So F***ing Much
Empire of the Sun — Ask That God
Cults — To the Ghosts
Ice Spice — Y2K
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

JŪLIJS
19: Positivus 2024, Lucavsala
29: BBNO$, Palladium koncertzāle
31: Devendra Banhart, Hanzas Perons
AUGUSTS
02: Summer Sound 2024, Liepāja
12: Artemas, VEF Kvartāls
13: The Smile - ATCELTS, Siguldas pilsdrupu estrāde
14: Jessie Ware, Siguldas pilsdrupu estrāde
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Rīgā uzstāsies Devendra Banharts

Intro, 16. aprīlī

Mūzikas aģentūras 8 Days A Week vasaras koncertu kalendārā iekļauts vēl viens brīnišķīgs koncerts. 31. jūlijā Rīgā pieturēs slavenā amerikāņu mūziķa un kolorītā mākslinieka Devendras Banharta tūres autobuss. Izdevniecības Mexican Summer mākslinieks, kurš Latvijā līdz šim vēl nekad nav viesojies, Rīgā, Hanzas Peronā, prezentēs savu jauno albumu Flying Wig.

Tas būs kārtējais aģentūras 8 Days A Week vasaras koncerts, kuru nedrīkst palaist garām! Ir vairāk nekā ieteicams šo mākslinieku redzēt un dzirdēt klātienē. Ļoti daudzsološi ir arī iepriekš izziņotie Jungle, Yungblud un Džesijas Veiras koncerti.

Iepriekšpārdošanā biļetes vienmēr ir lētākas! Biļetes uz Devendras Banharta koncertu Rīgā pārdošanā nonāks piektdien, 19. aprīlī, taču īstenie fani kā parasti var ietaupīt. Biļešu iepriekšpārdošana sāksies 17. aprīlī pl. 10.00, un tai būs nepieciešams īpašs kods no 8 Days A Week. Nosūtot ziņu Facebook, varēs saņemt atlaides kodu, ar kuru varēs iegādāties lētākās biļetes. Biļetes ar kodiem ir ierobežotā skaitā un vēlāk kļūs dārgākas. Iepriekšpārdošanas kodi būs derīgi līdz 19. aprīļa pl. 10.00.

Devendram Banhartam ir viss, lai pasaules mūzikas kritiķi viņa priekšā noliektu galvas: lieliska balss, modes ikonas cienīgs izskats, krāsaina biogrāfija, ko jau tagad varētu apkopot grāmatā, pārsteidzoša muzikāla daudzveidība, lieliska harizma, laba humora izjūta, daudz paziņu un, protams, unikāls pasaules redzējums un skanējums. Devendra Banharts ir viens no ievērojamākajiem vārdiem savā žanrā mūsdienu mūzikas industrijā — mūziķis ar izcilu talantu un izskatu.

Devendram, kuram savulaik bija romāns ar slaveno Holivudas aktrisi Natāliju Portmani, ir savi trumpji, turklāt tie ir vairāki — lieliska balss, lipīgas melodijas, atbruņojoša sirsnība, autentiskums, estētika un citas laba izpildītāja īpašības. Mākslinieka fani, kas izkaisīti viņa dzimtajā Amerikā, Londonā vai Sidnejā, apstiprinātu, ka viņam nekas cits nav nepieciešams. Šī koncertturneja ir skaista visa Devendras Banharta radošā ceļojuma retrospekcija. Viņš bauda savu mūziku, un izbauda, ​​kā to bauda viņa klausītāji.

Devendras jaunākais albums noteikti ir apbrīnas vērts. Iedvesmojoties no Grateful Dead un Kobajaši Issa haiku, šis desmit ierakstu izdevums tika ierakstīts Topangas kanjonā esošā studijā, kas kādreiz piederēja pašam Nīlam Jangam. Dozēt Devendras darba baudīšanu ir izaicinājums — viņa Flying Wig, kas iznāca jau pagājušā gada septembrī, ir pārāk labs, lai pēc noklausīšanās to neatskaņotu atkal un atkal. Tā ir gluži kā terapija, kas neiekļaujas nevienā tradicionālās mūzikas kanonā. Tas ir tas albums, pie kura vēlies atgriezties vēl un vēl tā, it kā būtu to nopircis tikai pagājušajā nedēļā. Devendra atkal ir burvīgs savā veidā — tādā veidā, kādā pasaule viņu ir iepazinusi un iemīlējusi.

Teksasā dzimušais un Venecuēlā uzaugušais Devendra Banharts ir pieradinājis Kaliforniju un šobrīd pavada savas dienas Losandželosā. Devendra atrodas nepārtrauktā kustībā jau vairāk nekā 20 gadu un, atsakoties un tomēr atkal atgriežoties pie alternatīvās mūzikas un folka, pastāvīgi izmēģina jaunas platformas savām idejām. Tā vietā, lai akli kopētu citus, viņš ir devis ļoti nozīmīgu ieguldījumu izvēlētajā mūzikas virzienā. Devendram ir tāda alternatīvās mūzikas veidotāja aura, kas piesaista to klausīties.

Devendras Banharta mūzika ir domāta cilvēkiem, kuri vēlas atrauties no ikdienas un atrast burvību vienkāršās lietās. Ir patiešām vērts iepazīt šo mākslinieku un piedzīvot viņa koncertu dzīvē. Mums ir sajūta, ka šis būs viens no skaistākajiem vasaras sezonas koncertiem Rīgā. Devendra Banharts un viņa pavadošie mūziķi uz skatuves liks jums brīnīties, iesaistīties un sniegs jums patiesi estētisku mūzikas baudījumu. Nāciet un izbaudiet!

 

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs