Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Shortparis un Tommy Cash uzstāsies festivālā GROM MMXXI

Intro, 1. jūlijā

Unikāls alternatīvās kultūras un mūzikas festivāls GROM notiks 14. augustā Kivila parkā, Tallinā. Īpašā atmosfērā, Lasnamäe mikrorajoana zaļajā oāzē, dzelzbetona daudzstāvu paneļu ēku ielenkumā savus vienīgos koncertus Baltijas valstīs šogad sniegs Shortparis un Tommy Cash.

Krievijas grupa Shortparis, kura nupat ir izdevusi jaunu studijas albumu, ir iepriekš vairākkārt uzstājusies Latvijā. Mūzikas kritiķi ir atzinuši Shortparis par šī brīža interesantāko koncertējošo Krievijas grupu, kuras uzstāšanos ir vērts izbaudīt klātienē, tāpēc koncerti vienmēr ir bijuši pilnībā izpārdoti. Ir zināms, ka Latvijā Shortparis šogad neuzstāsies, tāpēc ir vērts doties uz kaimiņvalsts galvaspilsētu, lai izbaudītu viņu ekspresīvo priekšnesumu tam īpaši piemērotā gaisotnē. Arī Tommy Cash sniegs īpaši ekskluzīvu koncertu, jo citas viņa uzstāšanās šovasar Baltijas valstīs nav paredzētas.

Uz lielās festivāla GROM skatuves uzstāsies arī šūgeiza/krautroka apvienība Gnoomes no Krievijas, industriālā postpanka projekts AKLI no Lietuvas, Truckfighter no Zviedrijas, kā arī igauņu noizroka varonis Zahir. Uz mazākas skeitparka skatuves ir gaidāmi tikpat intensīvi, eklektiski un uzmanības cienīgi priekšnesumi no tādiem izpildītājiem kā  Manna, Köster, Bible Club, Smoke Break, KEETAI un White Gloss. Kopumā festivālā piedalīsies vairāk nekā 15 mākslinieki no Igaunijas un kaimiņvalstīm.

Par festivāla norises vietu izvēlētais Kivila parks bez mūzikas programmas piedāvās arī citas aktivitātes visai dienai — ekstrēmo sporta veidu sacensības, galda spēles, iespēju iepazīties ar vietējiem gastronomijas brīnumiem vai vienkārši baudīt patīkamo laiku interesantā apkārtnē. Šī ir lieliska iespēja iepazīt Tallinu un Lasnamäe apkaimē esošo vienu no lielākajiem parkiem pilsētā.

GROM festivāls ir radīts, lai pārkāptu ierastās mākslas robežas, organizējot neierastus pasākumus, stimulētu sadarbību un radītu patiesi unikālu pieredzi visiem — gan skatītājiem, gan skatuves māksliniekiem. Festivālu organizē igauņu mūzikas profesionāļu un entuziastu komanda, kuru vieno nepārvarāmā aizraušanās ar mūziku un koncertiem. Sadarbības partneris Latvijā ir mūzikas aģentūra MOO / music observation organization.

Festivāla biļetes Latvijas iedzīvotājiem ir pieejamas par īpašu cenu ticketshop.lv, un to skaits ir ierobežots. (https://ticketshop.lv/site/events/view/3787)

Festivāls GROM tiks organizēts saskaņā ar noteikumiem par publiskiem pasākumiem, kuru mērķis ir novērst koronavīrusa izplatīšanos, kas būs spēkā norises periodā, ievērojot distanci, nodrošinot dezinfekcijas līdzekļus un maskas norises vietā.

Lai apmeklētu festivālu, nav nepieciešams veikt testu vai uzrādīt covid-pass. Organizatori atgriezīs naudu par biļetēm gadījumā, ja 14. augustā sakarā ar epidemioloģiskiem apstākļiem Latvijas iedzīvotāji nedrīkstēs iebraukt Igaunijā.

Vairāk informācijas:

https://www.grom.ee

https://www.facebook.com/grom.festival

https://www.instagram.com/grom.festival

Biļetes:

https://ticketshop.lv/site/events/view/3787

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs