Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Mēneša albums: aprīlis

Intro, 2014. g. 3. maijā

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Tallinā uzstāsies leģendārais Braiens Ferijs

Intro, 2017. g. 29. martā

Pēc veiksmīga gada ar izpārdotiem šoviem visā Eiropā, leģendārais grupas Roxy Music dibinātājs, angļu dziedātājs Braiens Ferijs atgriezīsies, lai 9. oktobrī sniegtu koncertu Tallinas Nordea Concert Hall. Viņa uzstāšanos pavadīs deviņu dalībnieku orķestris — no klasiskās ģitāras līdz saksofonam.

Klausītāji var gaidīt gan Roxy Music labāko dziesmu izlasi, gan Braiena Ferija jaunākā albuma Avonmore dziesmas. Ārvalstu mūzikas apskatnieki slavē mūziķa 2016. gada koncertturneju. The Times norāda, ka: “Auditorija un mūzikas ikona koncertā kļūst par vienotu veselumu”. Savukārt Chicago Tribune uzsver: “Braiens Ferijs ir nevainojams — kā vienmēr!”

Jau kopš pirmā solo albuma These Foolish Things, kurš iznāca 1973. gadā, Braiena Ferija mūzika apbūrusi miljoniem klausītāju visā pasaulē. Viņa melodiski samtainā balss un romantiskais izpildījums kļuvuši par mūziķa vizītkarti, katru uzstāšanos pavadot dramatiskam izpldījumam, kurā apvienoti blūza un rokenrola elementi.

Par 2014. gadā izdoto albumu Avonmore mūzikas apskatnieks Jānis Žilde raksta: “Ferijs var patikt un var arī nepatikt, viņa pleibojiskais, manieriskais tēls, erotizētais, viegli čukstošais dziedājums var tiešām krist uz nerviem, taču viņa mūzika spēj uzburt īpašu noskaņu. Ar Avonmore tas ir izdevies”.

Biļetes uz koncertu pieejamas “Biļešu servisa” kasēs un www.bilesuserviss.lv. Biļešu cena ir no 49 līdz 99 EUR.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs