Reģistrēties?

ALFABĒTS

A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R
S T U V W X Y Z 0-9

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Los Campesinos - No Blues

Rūdolfs Sietiņš, 2013. g. 31. oktobrī

“Daudzgalvainais tvīpopa pūķis” Aptuveni tāds iedomu tēls ir izstrādājies par Los Campesinos, lai gan grupa jau sen nav ne daudzgalvaina, ne tai ir saistība ar twee. Palikušas tikai īstas emo dusmas, kuras izstrāvo šo mūziku.

No Blues ir albums kurā apvienojas visu četru iepriekšejo albumu elementi — šeit ir kaut kas no debijas albuma naivuma vai turpmāko albumu ļoti tumšā humora. Tā ir kā tāda kulminācija visam ko grupa darījusi iepriekš, reizē kā beigas un sākums kaut kam kas cerams grupu pārvedīs jaunā, augstākā līmenī. Tiesa nevar teikt “tie ir tie paši vecie jefiņi Los Campesinos...”, jo muzikāli albums ir krietni vien elektroniskāks, tikai dažām dziesmām ir izteikti ģitāru rifi. Ģitāras ir paslēptas zem kārtīgiem M83 cienīgiem sintezatoriem. Šie sintezatori ir tik sīrupaini un rada eiforisku sajūtu, ka rodas disbalanss ar depresīvajiem dziesmu vārdiem.

Tie kuri gaida otru You, Me, Dancing... Paldies, Dievam, nesagaidīsiet, jo Los Campesinos šobrīd ir pavisam cita grupa. Avocado, Baby gan ir iespējams vēl lielāks hits nekā You, Me, Dancing. Bet nu tipiskajam You, Me, Dancing fanam nevajag jaunu Los Campesinos hitu. Tāpēc ceram uz vēl lielāku progresu nākotnē, lai pēc 20 gadiem cilvēki teiktu “grupa ar konstanti labu diskogrāfiju”, nevis “viena hita brīnums”

8/10

Rūdolf tu sūkā

Aleksandra 2013. gada 11. novembrī, 18:56

Tavs komentārs