Reģistrēties?

ALFABĒTS

A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R
S T U V W X Y Z 0-9

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Ty Segall - Emotional Mugger

Rūdolfs Sietiņš, 2016. g. 14. janvārī

Psihodēliskā garāžroka karalis 2015. gadu pavadīja neraksturīgi mierīgi. Izdodot tikai, manuprāt, nepārāk izdevušos EP un T.Rex kaverversiju albumu. Šķita, ka Ty Segall devies rokmūzikas pensijā un jaunie albumi, ja tādi būs, būs vājas labāko laiku atblāzmas. Pārsteidzoši, bet Ty Segall 2016. gadu iesācis ar savu labāko un interesantāko albumu līdz šim.

Emotional Mugger līdzīgi kā 2013. gada Sleeper ir Ty Segall “iekšējo dēmonu” albums. Ja Sleeper tos parādīja ar biedējošiem un atklātiem dziesmu tekstiem, tad šīgada albums tos parāda caur eksperimentālu, trokšņainu, haotisku un psihē ieurbjošu muzikālo pusi. Jā, Emotional Mugger ir Ty eksperimentālais albums. Parādot jaunas muzikālās šķautnes, bet tai pat laikā pieturoties pie jau iepriekš izstrādātā muzikālā rokraksta. Šo albumu, netipiski Ty Segall, var uztvert kā vienotu veselumu. Iepriekšējie albumi parasti bija pilni ar labām un lipīgām dziesmām, bet tai pat laikā tajos bija daudz netik labu dziesmu. Pamatīgi pabojājot vēlmi albumu klausīties pilnā garumā vairāk par vienu reizi.

NPR, kur jaunais albums legāli un pa brīvu pieejams straumēšanai pirms tā iznākšanas, Ty Segall salīdzina ar Beku. Cilvēku, kurš mīl psihodēlisku mūziku no senseniem laikiem, bet nebaidās ar to spēlēties mūsdienīgā veidā. Tas īpaši redzams šajā albumā. Tikai žēl, ka Beks mūsdienās vairs netaisa šāda veida mūziku. Šis ir labs albums, kas būs kā kārtējā konfekte viņa cienītājiem. Bet pārējiem? Grūti pateikt.

8/10

Garšīgs pīrāgs, esmu apreibusi!

*** 2016. gada 14. janvārī, 19:11

Tavs komentārs