Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Labadaba izziņo festivāla māksliniekus

Antra Feldmane, 2011. g. 9. aprīlī

 

Starptautiskā mūzikas festivāla LABADABA organizatori Pareizā ķīmija, Latvijas Universitātes Radio NABA un mūzikas klubs NABAKLAB atklāj grupu sarakstu, kurā ietverta lielākā daļa no festivālā plānotajām grupām, kas no 5.-7.augustam būs klausāmas atpūtas kompleksā Ratnieki, Līgatnes pagastā.

Festivāla rīkotāji informē, ka sadarbībā ar Britu padomi Latvijā, festivāla LABADABA ietvaros apmeklētājiem būs iespēja dzirdēt britu reggae un dub mūzikas grupas ZION TRAIN uzstāšanos.

ZION TRAIN ir leģendāra, Lielbritānijas reggae aprindās 1988. gadā radusies muzikāla apvienība, kas ar 1992. gada singla Follow The Wolves izdošanu, tiek uzskatīti par inovatoriem savā žanrā, pirmo reizi sajaucot dub ar acid house un citiem tradicionāli kopā nepastāvošiem mūzikas novirzieniem. Par savu pirmo albumu Live As One, 2007.gadā grupa saņēmusi Jamaican reggae grammy balvu.

Festivālā viesosies grupa, ko viennozīmīgi var dēvēt par Polijas reggae ikonām. Tā ir grupa VAVAMUFFIN, kas izveidota 2003.gadā un ātri vien kļūst atpazīstama ne tikai pašu mājās, bet arī ārvalstīs. VAVAMUFFIN mūziku ietekmējuši gan Jamaikas roots reggae ritmi, gan ragamuffin un dacehall skaņas. Grupā esošie trīs vokālisti katrs ar savu balss tembru un personību, piešķir grupai raksturīgo, piesātināto skanējumu.

Bez minētajām grupām, festivālā LABADABA koncertēs grupas — SPIRITUAL FRONT (Itālija), ZAPASKA (Ukraina), SPANXTI (Lietuva), ANKYLYM (Krievija).

Festivālu bagātīgi pārstāvēs Latvijas mūzikas grupas:

VOICEKS VOISKA, STRIĶIS, SATELLITES LV, APOFEOZ SOUNDSYSTEM, MANGO, HMP?, ALIS P, DZELZS VILKS, TRAMPLĪNI, INOKENTIJS MĀRPLS, DAS SONNTAGS LEGION, SOUNDARCADE, ORANŽĀS BRĪVDIENAS, ALL DAY LONG, BĒRNĪBAS MILICIJA, OBSCURUS ORBIS, LAIKSNE, KOKLE, SAUCĒJAS, ĒNU KALEIDOSKOPS, ZIG ZAG, NOHOW, BACKFLOW, VĪTERI, RŪSA, dziesminieks KASPARS DIMITERS un 7 PIEAUGUŠI VĪRIEŠI, kam šī būs vienīgā uzstāšanās šogad.

Festivāla programma laika gaitā tiks papildināta ar ārvalstu un Latvijas mūzikas grupām, DJ apvienībām, kā arī ar papildus aktivitāšu programmu.

 

Biļetes uz festivālu pieejamas: www.bilesuserviss.lv un mūzikas klubā NABAKLAB.

Biļešu cena šobrīd— no 9-15 latiem.

Tavs komentārs