Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Festivāls Laba Daba papildina mūzikas programmu

Intro, 2017. g. 25. maijā

Šogad festivālam apritēs devītā gadadiena un kā katru reizi, festivāla programma tiek sabalansēta, piedāvājot klausītājiem gan Latvijas populārākas mūzikas, gan dažādu interesantu žanru spilgtāko pārstāvju uzstāšanos, tradicionāli pievēršot uzmanību folk un pasaules mūzikai. Programmu ar īpašo festivāla programmu papildina grupa Pērkons, dūdu un bungu grupa Auļi, apmeklētājus apdziedās atraktīvās Suitu sievas no Alsungas,  jaunās kompozīcijas prezentēs Satellites LV, grupa StandArt atskaņos drīzumā iznākošo albumu Jūras putnu mistērijas un vienu no retajiem šī vasara  koncertiem sniegs Rīgas modes. Koru dziedāšanas tradīciju festivālā godam izdziedās koris Mūza,  festivālu pieskandinās arī starptautisko atzinību guvušie, daudzu konkursu uzvarētāji — koklētāju ansamblis Balti”. Tāpat jaunākos skaņu materiālus prezentēs Das Sonntags Legion, Ryga & Kaspar Bindeman, Rebel Riot, Pacific K, Future Folk Orchestra, Pastakaste, Sudden Lights, Zari un Francijas — Latvijas mūziķu apvienība The Grand Bay.

Kā īpašu viesi Laba Daba piesaka leģendāro Jamaikas mūziķi U-Roy, kurš tiek uzskatīts par reggae dziedāšanas tehnikas toasting pamatlicēju. Festivālā piedalīsies jau pieteiktie Soviet Soviet no Itālijas, TAU no Vācijas, progresīvā roka kvintets Tiny Fingers no Izraēlas, japāņu mūziķis Kenta Hajaši (Kenta Hayashi) un par pirmo Laba Daba festivālu tradīciju kļuvusī enerģiskā folkgrupa Otava E no Krievijas. Īpaša uzmanība šogad tiek pievērsta Baltijas valstu mūziķiem — Igauniju pārstāvēs kaimiņzemes pankroka veterāni Vennaskond un indie grupa Sibyl Vane, savukārt no Lietuvas ieradīsies viena no šobrīd aktuālākajām alternatīvās mūzikas grupām Solo ansamblis.

Iepriekš jau tika izziņotas arī tādas grupas kā Pienvedēja piedzīvojumi, Dzelzs vilks, Ezeri, Inokentijs Mārpls, Pirmais kurss, All Day Long, Rāva, Daba san, Elizabete Balčus, Artura Skuteļis un grupa Tvērumi, Bezgalībieši, Baložu pilni pagalmi, Hipstokrātija, Riga Reggae, Oranžās brīvdienas, Vientuļš, bet neglīts, Nils Īle un Kanisaifa.

Vairāki festivāla mūziķi pagaidām tiek turēti noslēpumā, kā arī vairāki pārsteigumi gaidāmi arī elektroniskās mūzikas un Ej Apskrieties prieka mājas skatuvēm. Par radošajām aktivitātēm, atrakcijām, teātra un kino programmu informācija sekos.

Festivāls Laba Daba notiks Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā „Ratnieki” no 4. līdz 6. augustam. Biļetes pieejamas visās „Biļešu serviss” tirdzniecības vietās un interneta vietnē www.bilesuserviss.lv

Tavs komentārs