Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

APRĪLIS
Dua Lipa — Future Nostalgia
Yves Tumor — Heaven To A Tortured Mind
TOPS — I Feel Alive
Empress Of — I'm Your Empress Of
Thundercat — It Is What It Is
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

APRĪLIS
03: Rīgas Modes, Klubs Depo
17: Laime Pilnīga, Palladium koncertzāle
18: Aminata, Hanzas Perons
18: Ghostemane, Palladium koncertzāle
18: Human Tetris, Klubs Depo
21: The Sound Poets, Hanzas Perons
23: Stūrī Zēvele, Klubs Depo
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Grupa Zāle izdod debijas singlu

Intro, 2015. g. 21. aprīlī

Pagājušajā gadā darbību uzsākusī muzikālā apvienība Zāle izdod jaunu singlu un video Mitago īsi pirms maijā gaidāmā debijas albuma.

Grupa, kas izveidojās, satiekoties dzejniekam Pēterim Dragunam, dziesmu autorei Martai Kreitusei un ģitāristei Kasandrai Kaņepei, šogad kuplinājusies ar jauniem dalībniekiem — Tarasu Kuzmenko (bungas), Kiru Maiju Kirsanovu (oboja) un Aivi Gailīti (čells). Debijas albums, ko izdod Naba Music, nāks klajā jau maija sākumā.

Zāles mūzikai raksturīgs daudzslāņains skanējums, kam pamatā ir maiga, atmiņā paliekoša melodija, netradicionāla, tomēr ausij tīkama vokāla harmonija, kas apaudzēta ar neierastu mūzikas instrumentu apvienojumu (harmonija, vargans, čells, oboja, ģitāras un perkusijas). 

Gatavojoties debijas albuma izdošanai, ansamblis Zāle prezentē singlu Mitago. Mitago jēdzienu ir radījis angļu fantastikas romānu rakstnieks Roberts Holdstoks, ar to apzīmējot mītiskus varoņus un arhetipiskus tēlus, ko atmodina cilvēku atmiņas un fantāzija. Klips ieturēts šai maģiskajā noskaņā, iedzīvinot tēlus askētiskajā Latvijas ainavā un radot  muzikālu  pasaku  pieaugušajiem, stāstu par ceļojumu atpakaļ  pie  pirmatnējības, atpakaļ  pie sevis.

https://www.facebook.com/grupazaaleu

https://soundcloud.com/zaale.  

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs