Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Laba Daba izziņo programmu

Intro, 2016. g. 3. jūnijā

Šogad no 5. līdz 7. augustam notiekošais starptautiskais mūzikas festivāls Laba Daba papildina jau zināmo mūzikas programmu. Kā ierasts, festivālā uzstāsies vairāk kā astoņdesmit mūzikas apvienību un dīdžeju uz kopumā sešām skatuvēm.

Festivālā dalību apstiprinājušas tādas pašmāju mūzikas apvienības kā: Zāle, Rūsa, Tehnikums, Tesa, projekts Pilsētas skaņas, Rīta Stienis, Stūrī zēvele, Laika suns, leģendārais kolektīvs Dzidriņas megasistēma, Oranžās brīvdienas, Dārdi, Nē, Howling Owl, Tur un tur, Manta, Riga Metro, Rīga Reggae, Dj Krankenwagen, Pupociklu vasara, Jauno Jāņu orķestris, Kasetes, Satellites LV, Kaktu balles muzikanti, Austrumkalns, Nils Īle ar Afro Ambient, dziesminieks Haralds Sīmanis un Zig Zag, kuri drīzumā laidīs klajā savu jauno albumu. Vienu no retajiem šī gada koncertiem festivālā sniegs arī Kristapa Krēsliņa grupa Mācītājs on Acid, kura Latvijā viesosies tikai pāris nedēļas. Kā vēl viens īpašs notikums izceļams dueta Čipsis un Dullais koncerts kopā ar mūziķi Alisi Josti.

Arī šogad papildus Latvijas mūziķu koncertiem, festivāls piedāvā plašu ārvalstu mūziķu klāstu — Laba Daba viesosies elektroniskā indie grupa Lust for Youth no Dānijas, leģendārie EBM mūziķi Die Krupps no Vācijas, Super Besse no Baltkrievijas, Spichki no Lietuvas, St. Cheatersburg un Kali Briis Band no Igaunijas, Spiritual Seasons no Ukrainas, pankroka grandi T.S.O.L. no ASV, elektroniskās mūzikas projekts Shtuby no Izraēlas un Krievijas uzlecošā mūziķe Kedra.

Festivāla programma tiks papildināta un atsevišķi tiks izziņots arī elektroniskās mūzikas skatuves Kraukļa ligzda, chill-out zonas un radio Naba raidījuma Ej apskrieties pankroka telts piedāvājums.

Starptautiskais festivāls Laba Daba notiek Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā Ratnieki. Biļetes pieejamas visās Biļešu serviss tirdzniecības vietās, interneta vietnē www.bilesuserviss.lv, kā arī radio Naba klubā Nabaklab. Tiek saglabāts arī vecuma slieksnis, līdz kuram ieeja festivālā, vecāku pavadībā ir bezmaksas. Biļetes nav nepieciešams pirkt bērniem līdz 13 gadiem (ieskaitot).

Festivāls cilvēkiem, kas pagriež pasauli! Festivālu organizē pasākumu aģentūra SIA Pareizā ķīmija un Radio Naba.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs