Reģistrēties?

ALFABĒTS

A B C D E F G H I
J K L M N O P Q R
S T U V W X Y Z 0-9

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Yuck - Glow & Behold

Staņislavs Fisenkovs, 2013. g. 19. oktobrī

Pirms diviem gadiem Londonas jauniešu izdotā debijas plate Yuck bija patīkams ceļojums deviņdesmito gadu alternatīvajā mūzikā. Tā tika augsti vērtēta un šķita, ka tuvākā nākotne būs visai paredzama. Tā tiktu pavadīta, spēlējot daudz koncertu un mēģinot atkārtot gūtos panākumus, izdodot vēl kādu kvalitatīvu albumu. Mieru izjauca Yuck dibinātāja Daniela Blumberga vēlme turpmāk muzicēt vienatnē. Pēc negaidītā paziņojuma labu laiku aktuāls bija būtisks jautājums  — vai tik pašai apvienībai nav pienācis gals?

Glow & Behold pierāda to, ka pat solista aiziešana nespēs izjaukt Yuck un atrāda mums viņu jauno skanējumu. Jā, tas nav gluži tāds, kāds tas bija vēl diezgan nesen, 2011. gadā. Viņi vairs nav tik enerģiski un agresīvi. Ja iepriekšejā albumā vairāk varēja saklausīt indie roka sajaukumu ar noise roku, tad šajā reizē to aizstāj shoegaze, savukārt Middle Sea ir labs piemērs tam, ka arī šobrīd viņi var radīt aktīvākus gabalus. Pie ieraksta veiksmēm noteikti ir jāpieliek arī Mariko Dojas un Maksa Blūma balsis, kuras ir lielisks aizvietojums Blumberga vokālam.

Lielākā problēma ir tajā, ka iepriekš viņi bija spējīgi aizraut visas plates garumā, bet šoreiz uz beigām jau sāk kļūt garlaicīgi. Arī iepriekš izmantotais aptuveni 150 mārciņu vērtais aparāts, ar kura palīdzību tika rakstītas dziesmas, bija labāks risinājums, jo piešķīra skaņai lo-fi raksturu. Var jau būt, ka šis aparāts piederēja Danielam un devās prom līdz ar viņu.

Ja jums patika debijas albums, tad pastāv iespēja, ka šis albums jums nepatiks. Taču, ja jums debijas ieraksts nepatika, tad jums noteikti ir ieteicams iepazīties ar jauno veikumu. Protams, var jau būt, ka nākamais atgādinās mums par sākotnējiem skaņdarbiem. Viņi nekur tālu nav aizgājuši, bet tomēr ir iepriekš pierādījuši, ka spēj labāk.

6,5/10

Tavs komentārs