Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

MARTS
The Libertines — All Quiet On The Eastern Esplanade
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Blogs: Apvienošanās drudzis 2012

Rūdolfs Sietiņš, 2012. g. 11. janvārī

 Pēdējo gadu tendence rāda, ka veciem un ietekmīgiem (varbūt arī mazāk veciem un mazāk ietekmīgiem) patīk taisīt dažādas apvienošanās tūres — pārizdot savu krutāko albumu, ierakstīt kādu jaunu albumu, kas ir viduvējs vai tomēr tīri solīds, nopelnīt kādu naudiņu un pēc tam atgriezties atpakaļ aizraujošajā pensijas dzīvē — strādāt makdonaldā, rīkot zirgu skriešanās sacensības vai arī spēlēt pašam savā kantrī muzikālajā projektā. 2009. gadā apvienojās Blur, 2010. gadā Pavement, 2011. gadā Pulp, šogad tie ir opapi The Stone Roses.

Šajā rakstā par tām grupām, kuras jau ir paziņojušas par apvienošanos neko daudz nerakstīšu, tikai pieminēšu tās. Vairāk nodošos savām pareģotāja, ekstrasensa un minētāja spējām.

Baumām par apvienošanos punktu pieliek eksperimentālā post hardcore grupa At The Drive In

Līdzīgā stilā spēlē skandināvi Refused

Koncertu ATP festivālā sniegs hita Gentlemen autori Afghan Whigs

Nedrīkst aizmirst opapus The Stone Roses

Guided By Voices koncertus sniedz kopš 2010. gada, bet šogad jau ir paspējis iznākt jauns albums un iznāks vēl viens.

Par godu nevienam nezināma žurnāla Chickfactor jubilejai apvienojušās sekojošas twee pop grupas.

Fugazi

Šogad post hardcore grupas ir naskas uz apvienošanos un tas radīs jaunu augsni nerimstošajām baumām par žanra parauggrupas tūri un jaunu albumu kaut kad nākotnē. Runas par Fugazi apvienošanos nerimst jau gandrīz desmit gadus, kad grupa paziņoja, ka ieturēs nelielu pauzīti, lai apģimenētos un apbērnotos un skaidrs, ka tās neaprims arī šogad

Sleater Kinney

Riot Grrl populārākās grupas Sleater Kinney daļēja apvienošanās notika jau 2011. gadā, kad 2/3 no grupas ar vēl dažām dāmām izdeva lielisku albumu zem Wild Flag vārda. Tas bija tik labs albums, ka tas iekļuva gandrīz katrā gada labāko albumu topā un tas rada augsni, ja Sleater Kinney apvienosies, viņas būs spējīgas radīt tik pat lieliskus albumus kā vienmēr.

R.E.M.

Šis saprotams ir joks, jo man neticās, ka R.E.M paziņos par apvienošanos pēc pērnā gada paziņojuma par izjukšanu. Un šis 2011. gada paziņojums izrādīsies kā reklāmas triks, lai vecie onkuļi joprojām spētu izpārdot savus koncertus un visi par viņiem runātu par baigajiem mārketinga ģēnijiem, un Maiklam Staipam nebūtu nekad vairs savā mūžā nebūtu jāuzstājās Latvijā.

Lou Reed And Metallica

Lū Rīds drīz paziņos, ka pametīs Metalica un vēlāk pievienosies viņiem atkal, lai visus neticīgākos pārteigtu ar vēl ambiciozāku, iespaidīgāku, smieklīgāku so bad it's good albumu nekā tas ir LuLu. Ja godīgi, tad vecajiem vīriem ir kur izpausties šajā jomā un ceru, ka manai fantāzijai ir kaut kāds loģisks pamats. Vismaz tūri pa Austrumeiropu noorganizējiet.

The Smiths

Baumām par The Smiths apvienošanos nav nekāds loģisks pamats un es šo grupu šeit ieliku tikai tādēļ, ka tā ir kruta grupa un lai nedaudz pakarsētu trakajiem Moriseja un Marra faniem prātus.

Oasis

Oasis noteikti neapvainosies, jo brāļi Galaheri ir pasaulē lielākie stulbeņi, ne tikai mūzikā. Tādēļ uz šīs skumjās nots arī atvados.

Visu šito klozetā noskalos Van Halen!

soso 2012. gada 11. janvārī, 21:32

ha popmūziķis

eee 2012. gada 11. janvārī, 23:17

Eu tu urod, kā Galaherus var nosaukt par stulbeņiem, kas galīgi jau smadzenes esi saspiedis.

Edgars 2012. gada 13. janvārī, 22:34

kā Galaherus var nosaukt par stulbeņiem? ļoti vienkārši, jo viņi patiešām ir stulbeņi (tikai mans personīgais viedoklis, ja vēlies vari saukt mani par urodu, bet tas tikai norādīs uz to, ka pats neesi pelnījis glaimojošākus epitetus)

Lauris Anstrauts 2012. gada 16. janvārī, 02:52

Anstrauts noteikti ir tievs indie diegabiksis, kurs rauj kulaka pie katra Vampire Weekend gabala....

John 2012. gada 18. janvārī, 17:01

Tavs komentārs