Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Ar Džesijas Veiras koncertu aizvadīta Sunset festivāla 1. diena

Intro, 2017. g. 1. augustā

Vakar izskanēja pirmā Sunset Festival diena Siguldas pilsdrupu estrādē. Uz skatuves kāpa pašmāju apvienības Franco Franco un Rīgas Modes, bet vakara kulminācijā, līdz ar saulrietu pār Gaujas senleju, klausītājiem bija iespēja baudīt elegantās un šarmantās britu dziedātājas Džesijas Veiras uzstāšanos.

Dziedātājas samtainā, bet tajā pašā laikā spēcīgā balss aizkustināja un saviļņoja Siguldas iedzīvotājus un viesus. Laikapstākļi lutināja ar skaistu saulrietu un patīkami siltu vakaru.  Māksliniece koncerta laikā bija pārsteidzoši sirsnīga un sajūsmināta par Siguldas pisdrupām un to, ka lietus tomēr mitējās, un vakars izvērties tik skaists.

Susnset festival norisinās Siguldas pilsdrupu estrādē jau otro gadu, taču tā pirmssākumi meklējami jau 2015. gadā, kad Siguldā viesojās pasaules džeza leģenda Ričards Bona un avangardiskā Rošīna Mērfija. Pērn Siguldā izskanēja īru dziesminieka Demjena Raisa izpārdotais koncerts un britu grupa James. Šī gada festivāla ietvaros vēl paredzētas 2 dienas — 9. augusts ar jaunzēlandiešu grupu The Naked And Famous un 15. augusts ar britu sensacionālo trio The xx.

Biļetes  pieejamas visās Biļešu serviss tirdzniecības vietās un www.bilesuserviss.lv tīklā.

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs