Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Sunset Festival papildina Džesija Veira un The Naked and Famous

Intro, 2017. g. 29. maijā

Sunset Festival programma Siguldas Pilsdrupu estrādē tiek papildināta ar vēl divām koncertu dienām: 31.jūlijā galvenā māksliniece būs jutekliski elegantā Džesija Veira, savukārt 9. augustā — indīpopa un elektroroka grupa The Naked and Famous. Kā jau informēts agrāk, 15.augustā festivāla ietvaros uzstāsies elektroniskā indīroka trio The xx.

Uzmanību! Tikai 3 dienas — no 29. līdz 31.maijam — biļetes uz  31. jūlija un 9.augusta koncertiem par speciālucenu — €25. Tās iegādājamas visā “Biļešu serviss” tīklā un www.bilesuserviss.lv

Džesijas Veiraseleganti dvēselisko vokālu plašāka publika iepazina 2012.gadā līdz ar debijas albumu Devotion, kas sasniedza britu topa  5.vietu, un jo īpaši ar singlu Wildest Moments no šī diska. BBC Music par to rakstīja: “Devotion ir tik izsmalcināts, dvēselisks popmūzikas ieraksts, kādi diemžēl nāk klajā pārāk reti. [Dziesmu] kolekcija, kas neslēpj sirdi zem apvalka.” Pitcfork Media iekļāva albumu desmitgades labāko simtniekā un nominācija prestižajai Mercury balvai bija tikai likumsakarīga.

Arī otrs albums Tough Love (2014) iekļuva britu topa pirmajā desmitniekā. The Gurdian kritiķe sniedza pozitīvu atzinumu, nosaucot par “juteklisku un intriģējošu” un aprakstot to kā “līdz augstākai raudzei attīrītu eleganci”.

Wildest Moments, Say You Love Me (sarakstīta kopā ar Edu Šīranu), Running, Pieces, If You're Never Gonna Move, Tough Love, You & I (Forever), Champagne Kisses u.c. ir Džesijas Veiras pazīstamākie hiti. 

The Naked and Famous (TNAF) pamatoti tiek uzskatīta par Jaunzēlandes muzikālo sensāciju. Jau ar debijas albumu Passive Me, Agressive You (2011) grupa guva ievērojamus panākumus un drīz vien lika par sevi runāt ārpus Jaunzēlandes un Austrālijas muzikālajām robežām. Mutuļojoši aizraujoša popmūzika, ar indī, kaprīza 80.gadu postpanka un elektroroka iezīmēm kļuvusi par šī kvinteta vizītkarti. Grupas kodolu veido Alisa un Toms, kuru vokālu, taustiņinstrumentu un ģitāru, un radošā mijiedarbība ir galvenais dzinējspēks.

Autoratīvais mūzikas žurnāls NME grupas daiļradi apraksta šādi: “Klasisks jaukā un skaistā apvienojums. TNAF dziesmās pasīvais melodisms saduras ar agresīvām inovācijām, radot žilbinošus,   dvēseli saviļņojošus skaņas efektus.”

Kopumā grupai iznākuši 3 albumi, no kuriem pazīstamākie hiti: Young Blood, Punching In A Dream, Girls Like You, Hearts Like Ours, A Stillness, I Kill Giants, Higher u.c.

Tavs komentārs