Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

MARTS
The Libertines — All Quiet On The Eastern Esplanade
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Sunset festivāla trešo dienu papildina My Radiant You un Bandmaster

Intro, 2017. g. 11. augustā

Šī gada Sunset festivāla trešo un pēdējo dienu papildina grupas My Radiant You un Bandmaster. Jau 15.augustā Siguldas pilsdrupu etrādē varēsim baudīt abu grupu muzikālo priekšnesumu, un vakara kulminācijā dzirdēsim britu trio The XX.

Biļetes vēl ir pieejamas Biļešu serviss tirdzniecības vietās un http://www.bilesuserviss.lv tīklā, kā arī pirms pasākuma biļešu kasē.

My Radiant U tika izveidota 2011.gada rudenī Amsterdamā, kad kopīgi dziesmas nolēma izdot latviešu dziedātājs un producents Janis Driksna un pieredzējušais holandiešu producents un ierakstu inženieris Renē de Frīss (Rene de Vries). Pēc vairāku gadu prombūtnes un singlu izdošanas grupa atgriezās uz Latvijas skatuves, lai 2016.gada aprīlī nāktu klajā ar savu debijas albumu The City of Love (toreiz vēl kā MyRadiantU), kas ticis nominēts Mūzikas ierakstu gada balvai Zelta Mikrofons 2017 kategorijā Labākais pop mūzikas albums. Albumā apkopotas lielākoties Nīderlandē ierakstītās kompozīcijas angļu valodā, taču grupa labprāt muzicē un raksta dziesmas arī latviešu valodā.

Bandmaster ir elektroniskās mūzikas grupa, ko veido Latvijā pieprasītais producents un dīdžejs Rudd, hiphopa māksliniece VIŅA (Zelma Jēgere) un Andis Ansons. Kopš 2014. gada Bandmaster ir izdevuši vairākus singlus, divus no tiem sadarbībā ar Dirty Deal Audio. Us atskaņots autoritatīvajā Losandželosas radiostacijā KRCW, kā arī Igaunijas Raadio 2. Dziesma Get Live tika ierakstīta ar leģendārās hiphopa grupas Jurassic 5 dalībnieku Akil the MC. Singla video, ko veidoja Adriāna Roze, uzvarēja nominācijā Labākais mūzikas un dejas videoklips Čīles Bestias Danzantes Festival de Cine de Danza, kā arī tika nominēts citos starptautiskos filmu festivālos un Zelta mikrofonam. Bandmaster ir pārstāvējuši Latviju divos starptautiskajos mūzikas gadatirgos — Eurosonic Noorderslaag 2017 un Budapest Showcase Hub 2016. Un nupat, 21.jūlijā, grupa laida klajā savu pirmo minialbumu ar nosaukumu Stay Awake, bet vēl pirms šī priecīgā notikuma Bandmaster viesojās Europavox festival Francijā, kur, kā apgalvo grupas dalībniece Zelma Jēgere, dziesma She Will ieguva vajadzīgo skanējumu, lai gan skaņdarbs ir viens no pirmajiem, ko grupa radījusi.

Tavs komentārs