Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

TUVĀKIE NOTIKUMI

APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Matīss Kļaviņš izdevis otro EP

Intro, 2015. g. 4. aprīlī

Jaunais mūziķis Matīss Kļaviņš no Rīgas, kurš pagājušogad vasarā izdeva savu debijas EP, piedāvā klausītājiem iepazīties ar otro minialbumu Ripples & Rocks.

Atšķirībā no iepriekšējā mazalbuma, Ripples & Rocks ir tapis aptuveni mēneša laikā, mūziķim veicot arī pašu ierakstīšanas procesu galvenokārt savās mājās, kas, autoraprāt, kompozīcijām ir piešķīris tādu spontanitāti un personību, kādu, rakstot profesionālās studijās, sasniegt ir daudz sarežģītāk. Stilistiski albums pietuvojas folk, lo-fi un alt-country žanriem, ko arī apliecina mazalbumā iekļautā Boba Dilana Don't Think Twice, It's Alright kaverversija, taču tematiski EP runā par mūziķa pārdomām par cēloņsakarībām — par mākslas, mūzikas, mīlestības, ģimenes un līdzcilvēku ietekmi savā dzīvē.

Matīss Kļaviņš arīdzan ir basģitārists grupās Pyro Trees un Momend, no kurām pēdējā nupat piedalījās Tallinas Mūzikas nedēļā.

EP Ripples & Rocks iespējams noklausīties un lejupielādēt par brīvu saitē https://matiiss.bandcamp.com/album/ripples-rocks-ep

Foto: Publicitātes foto

K Ļ A V I Ņ Š

lol 2015. gada 5. aprīlī, 16:20

Kāpēc Matīss Kalniņš nodēvēts par Matīsu Kļaviņu?

K 2015. gada 6. aprīlī, 10:50

Tavs komentārs