Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Jau piektdien tiks izdots Židrūns albums

Intro, 2016. g. 12. oktobrī

Piektdien, 14. oktobrī, klajā nāks rokgrupas Židrūns trešais studijas ieraksts Židrūns un tas, ko nevar nest, bet jau šodien tiek publiskots singls Varat cerēt.

Grupa Židrūns, kas nosaukumu aizguvusi no kaimiņvalstī Lietuvā izplatīta vīriešu personvārda, jau kopš 2004. gada ir guvusi ievērību Latvijas neatkarīgās mūzikas aprindās. Panka, garāžroka, post-hardcore un citu radniecīgu rokmūzikas žanru iedvesmots, šis kvartets radījis savdabīgu skanējumu, kas raksturo ne vien grupas dziesmas, bet arī mūziķu attieksmi pret dzīvi.

Līdz šim Židrūns izdevis divus albumus — Židrūnam sāp (2008) un Židrūns dzeltenbaltdzeltenais (2010). Abi ieraksti saņēma labas kritiķu atsauksmes, kā arī nodrošināja uzticamu cienītāju kopienu, kas seko grupai tās koncertos, kuri visbiežāk notiek dažādās neierastās koncertvietās Rīgā un citur Latvijā. Židrūns ar panākumiem ir uzstājušies arī vairākos lielos festivālos.

Ierakstu studijā Židrūns atgriezās pēc ilgāka pārtraukuma un šā gada maijā iepriecināja klausītājus ar jaunu dziesmu Tomiņš. Tagad tai seko vēl viens ieskats jaunajā albumā — dziesma  Varat cerēt.

“Nekādu dziesmu par mīlestību starp cilvēkiem, aizrautība ar ritmisko dažādību un teksti latviešu valodā,” tā Židrūns raksturo savu līdzšinējo veikumu. Piebilstot, ka tie nav principi, bet tradīcija, kas saglabāta arī grupas trešajā studijas ierakstā Židrūns un tas, ko nevar nest, kuru 14. oktobrī digitāli un vinila plates formātā izdod apgāds I Love You Records.

Albuma digitālo versiju pilnā apjomā var priekšpasūtīt iTunes, bet  jau tagad tur pieejamas dziesmas Tomiņš un Varat cerēt. Vinila plati no 14. oktobra varēs iegādāties  labākajos mūzikas ierakstu veikalos, savukārt pirmie albuma pircēji Vecrīgas bārā I Love You un interneta veikalā 311.lv saņems plati ar grupas dalībnieku autogrāfiem.

https://www.facebook.com/zidruns

https://itunes.apple.com/lv/album/zidruns-un-tas-ko-nevar-nest/id1162231443

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs