Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

JANVĀRIS
Sleater-Kinney — Little Rope
Future Islands — People Who Aren’t There Anymore
FEBRUĀRIS
Helado Negro — Phasor
Declan McKenna — What Happened to the Beach?
Chromeo — Adult Contemporary
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

DECEMBRIS
18: Jozef Van Wissem, Vagonu Halle
28: Ozols, Arēna Rīga
FEBRUĀRIS
17: X Ambassadors, Palladium koncertzāle
MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Rīgā uzstāsies Džeks Vaits

Intro, 2018. g. 22. maijā

Šī gada 3. Oktobrī ekskluzīvā koncertā Palladium Rīga koncertzālē ar savu pirmo solokoncertu Latvijā viesosies rokmūzikas superzvaigzne, 12 Grammy balvu ieguvējs Jack White. Bijušais The White Stripes, The Raconteurs un The Dead Weather solists, neskaitāmu superhītu, tostarp Seven Nation Army, autors, viens no galvenajiem vinila ierakstu popularitātes veicinātājiem un ierakstu kompānijas Third Man Records dibinātājs. Uz koncertu būs pieejamas vien 1600 biļetes, kuras varēs iegādāties no piektdienas, 25. maija. Ekskluzīvi FBI un Positivus klubu biedriem būs iespēja pirmajiem iegādāties biļetes jau ceturdien, 24. maijā no plkst. 10:00. Vien neliels skaits biļešu būs pieejams par 51 EUR, pēc tam biļešu cenai pieaugot līdz 61 EUR.

LŪDZU ŅEMIET VĒRĀ: šis ir koncerts BEZ TELEFONIEM. Pasākuma laikā nav atļautas foto, video vai audio ierakstīšanas ierīces. Mēs domājam, ka jūs novērtēsiet iespēju uz mirkli pacelt acis no savām ierīcēm un PERSONĪGI izbaudīt mūziku un mīlestību, ar ko dalāmies. Pirms ierašanās koncerta norises vietā, visi telefoni, tāpat kā pārējās foto un video tverošas ierīces, tiks droši noglabātas Yondr somiņās, kas tiks atslēgtas pēc koncerta beigām. Telefons slēgtajā somiņā pie Tevis būs visu koncerta laiku un nepieciešamības gadījumā somiņu būs iespējams atslēgt jebkurā laikā speciālajās Yondr Telefonu zonās ēkas vestibilā. Ja vēlies veidot ierakstus sociālajos tīklos, varam Tev palīdzēt — mūsu oficiālais tūres fotogrāfs pēc koncerta publicēs bildes un video Džeka Vaita mājaslapā un Instagram kontā. Dalies ar mūsu bildēm un video cik vien vēlies un izbaudi bez-telefona, 100% cilvēcīgu pieredzi!

Džeks Vaits ir viens no mūsdienu rokmūzikas galvenajiem karognesējiem, žanra populārākajiem un atzītākajiem mūziķiem jau kopš paša 21. gadsimta sākuma, kad kopā ar savu bijušo sievu Megu Vaitu uzstājās dueta The White Stripes sastāvā. Grupa kļuva par klausītāju un kritiķu mīluļiem jau ar savu 2001. gada veikumu White Blood Cells, taču par īstām supezvaigznēm kļuva vēl divus gadus vēlāk ar albumu Elephant. Tas joprojām nereti tiek dēvēts par vienu no iepriekšējās desmitgades labākajiem ierakstiem, savukārt tā populārākā dziesma Seven Nation Army ar savu ikonisko ģitāras rifu ir kļuvusi par ikonisku himnu, bez kuras nav iedomājams gandrīz neviens mūsdienu sporta notikums.

Vaits vienmēr ir bijis ļoti darbīgs mūziķis, jau 2005. gadā, paralēli darbībai The White Stripes, dibinot apvienību The Raconteurs, kas vēlāk kalpoja par pamatu supergrupas The Dead Weather izveidei. Pēc tam, kad 2011. gadā tika oficiāli paziņots par The White Stripes darbības beigām, Džeks Vaits pievērsās savai solokarjerai. Tās laikā viņš ir izdevis trīs studijas albumus, kas visi ierakstīti, izmantojot analogās tehnoloģijas, un regulāri pārspējuši dažādus vinila plašu pārdošanas rekordus, tostarp par visvairāk vienā nedēļā pārdoto ierakstu.

Latvijā Džeks Vaits viesosies sava jaunākā albuma Boarding House Reach pasaules turnejas ietvaros. Martā iznākušais albums uzreiz kļuva par pārdotāko ASV, iekarojot Billboard 100 topa pirmo ailīti, kā arī saņemot sajūsmas pilnas atsauksmes no kritiķiem, kuri izcēla mūziķa ambīcijas, mākslinieciskos eksperimentus un atkāpšanos no iepriekšējo ierakstu veiksmes formulas, papildinot sev tik raksturīgo blūzroka skanējumu ar neskaitāmām ietekmēm, tostarp no urbānās mūzikas.

Jāatzīmē, ka Džekam Vaitam ļoti svarīgs ir tiešais kontakts ar publiku, tāpēc, pēc īpaša mākslinieka lūguma, arī koncerts Rīgā, līdzīgi kā citi Boarding House Reach tūres ietvaros, tiks aizvadīts bez mobilajiem telefoniem, tādējādi piedāvājot unikālu koncertpieredzi visiem apmeklētājiem.

Jums nepieciešams finansejums, lai jusu majas, jusu bizness, auto iegadi, lai iegadatos motociklu, lai izveidotu savu biznesu, lai jusu personigas vajadzibas vairs šaubas. Mes sniedzam personas kreditu ar procentu likmi 3% neatkarigi no summas. Jus velaties rakstit, lai jusu personas aizdevumiem, ka es esmu jusu riciba 24h / 24. Vairak informacijas: servicepeakgroup@hotmail.com

Paldies

bertina 2018. gada 12. jūnijā, 19:41

Tavs komentārs