Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

NEPACIETĪGI GAIDĀM

MARTS
The Libertines — All Quiet On The Eastern Esplanade
Viss kalendārs »

TUVĀKIE NOTIKUMI

MARTS
28: Singapūras Satīns, Palladium koncertzāle
APRĪLIS
16: Ville Valo, Palladium koncertzāle
Viss kalendārs »
Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Carnival Youth uzsāk Latvijas koncerttūri

Intro, 2016. g. 4. novembrī

Šo ceturtien, 3. novembrī Cēsīs un piektdien, 4. novembrī Jelgavā grupa Carnival Youth uzsāks otrā studijas albuma Propeller Latvijas koncertturneju.

Albumu Propeller pirmie European Border Breakers Awards ieguvēji no Latvijas jau ir prezentējuši divās Eiropas tūrēs un vasaras festivālos.  Nesen atgriezušies no otrās, grupa atzīst, ka pavadītais laiks minibusā atgādinājis, cik ārkārtīgi atšķirīga var būt katra diena: “Tika nospēleti padsmit koncertu, izstaigājām Anglijas un Skotijas kalnu takas, klīdām pa Luksemburgas mežiem, izlīdām Briges alus pagrabus un “slīkām” Londonas cilvēku jūrās, saņemot arī pieklājīgu atsaucību no koncertu apmeklētājiem.”

Neskaitāmas stundas, kas pavadītas pārbraucienos, grupa esot izmantojusi gan sevis izklaidēšanai, izglītošanai un domās par gaidāmo Latvijas koncertturneju: “Gatavojamies rūpīgi un ar lielāku vērienu. Turklāt novembris ir tāds nosvērts mēnesis, kurā svinami arī galvenie Latvijas valsts svētki un piemiņas dienas. Domājam, koncerti ir lieliska iespēja  iegūt vienotības sajūtu ar Latvijas iedzīvotājiem, kļūt par daļu  foršu cilvēku sabiedrības, sajust pūļa un mūzikas enerģijas mijiedarbību un vienkārši labi pavadīt laiku! Mēs jūs gaidām!”

Biļetes uz  koncertiem pieejamas Biļešu Serviss kasēs, bilesuserviss.lv un eKase.lv. Uz koncertiem Cēsīs un Jelgavā iepriekšpārdošanā biļetes maksā 12 EUR, bet pie ieejas to cena būs 15 EUR. Ieeja koncertā Cēsīs, 3.11., Vidzemes koncertzālē Cēsis no plkst. 19:00, koncerta sākums 20:00, savukārt Jelgavas kreklos, Jelgavā 4.11. ieeja no 21:00, koncerta sākums plkst. 22:00.

Carnival Youth koncertturnejas ietvaros koncertēs arī 11. novembrī Rēzeknē, 12. novembrī Valmierā, 17. novembrī Ventspilī, 19. novembrī Liepājā un 26. novembrī Rīgā, Palladium.

Koncerttūri informatīvi atbalsta Radio SWH, Delfi.lv, Diena, Draugiem.lv un Sīrups

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs