Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Phantogram koncerts Rīgā jau šovakar!

Intro, 2017. g. 6. aprīlī

Jau šovakar, 6. aprīlī, Palladium koncertzālē uzstāsies amerikāņu elektroniskā roka un triphopa duets Phantogram. Rīgā grupa viesosies sava jaunākā albuma Three atbalsta koncertturnejas ietvaros. Šis būs ne tikai vienīgais grupas koncerts Baltijas valstīs, bet vispār viens no 5 Eiropā un 2 Krievijā.

Phantogram 2007. gadā nodibināja bērnības draugi ģitārists un vokālists Džošs Kārters un vokāliste un taustiņinstrumentāliste Sāra Bartela. Savu mūzikas stilu viņi raksturo kā elektroniskā roka, sapņu popa un triphopa apvienojumu, kam raksturīgs: “daudz dažādu ritmu, ģitārskaņu virpuļu, kosmisku sintezatoru, atbalsu un gaisīgu vokālu”. Tekstuālā noskaņa ir diezgan tumša, pat drūma, taču vienmēr ar zināmu cerības staru tuneļa galā.Kā raksta kāds mūzikas apskatnieks: “Viņu dziesmas ir melodisks atgādinājums tam, ka katra cīņa rada izaugsmi un arī ar mazu cerību devu var noiet garu ceļu”. 

Līdz šim iznākuši 3 pilnvērtīgi Phantogram studijas albumi, no kuriem pazīstamākie hiti ir: When I'm Small, Mouthful Of Diamonds, Black Days Out, Fall In Love, As Far As I Can See, Don’t Move un protams You Don’t Get Me High Anymore no jaunākā albuma Three. Latvijā duets uzstājies tikai vienreiz, 2014. gadā kāpjot uz Positivus festivāla lielās skatuves.

Kā informēts agrāk, par grupu, kas uzstāsies pirms Phantogram, izvēlēta pašmāju apvienība Bandmaster. Tā ir elektroniskās mūzikas grupa, ko veido Latvijā pieprasītais producents un dīdžejs Rudd, hiphopa māksliniece Viņa (Zelma Jēgere) un Andis Ansons.

Kopš 2014. gada Bandmaster ir izdevuši vairākus singlus, divus no tiem sadarbībā ar Dirty Deal Audio. Singls Us atskaņots autoritatīvajā Losandželosas radiostacijā KRCW, kā arī Igaunijas Raadio 2. Dziesma Get Live tika ierakstīta ar leģendārās hiphopa grupas Jurassic 5 dalībnieku Akil the MC. Singla video, ko veidoja Adriāna Roze, uzvarēja nominācijā "Labākais mūzikas un dejas videoklips" Čīles Bestias Danzantes Festival de Cine de Danza, kā arī tika nominēts citos starptautiskos filmu festivālos un Zelta mikrofonam.

Bandmaster pārstāvējuši Latviju divos starptautiskajos mūzikas gadatirgos — Eurosonic Noorderslaag 2017 un Budapest Showcase Hub 2016.

Palladiumdurvis apmeklētājiem tiks vērtas plkst. 19.00 un 19.30 sāksies grupu uzstāšanās.

Biļešu servisstīklā vēl pieejamas biļetes par cenu €29.

http://www.phantogram.com/#home  

Foto: Publicitātes foto

Tavs komentārs