Reģistrēties?

MEKLĒTĀJS UN ATRADĒJS

Labprāt uzklausīsim jūsu mūziku —
sūtiet to mums!

Šodien Rīgā – vācu supergrupas Moderat uzstāšanās

Intro, 2023. g. 27. oktobrī

Šodien agri no rīta Rīgā ir piestājis vācu elektroniskās mūzikas smagsvaru Moderat koncerttūres autobuss. Jo šodien vakarā mūsu galvaspilsētā gaidāms ārkārtīgi nozīmīgs un svarīgs mūzikas notikums —Latvijā pirmo reizi uzstāsies vācu elektroniskās mūzikas supergrupa Moderat. Pēc mūzikas aģentūras 8 Days A Week uzaicinājuma grupa mūs šovakar sajūsminās Hanzas Peronā.

Moderat Rīgā —tas ir kas nebijis! Leģendārais vācu trio, bez kura šodienas elektroniskā mūzika nebūtu iedomājama. Moderat īpaši komentāri nav nepieciešami —mēs ļoti labi pazīstam gan Apparat, gan Modeselektor. Viņiem kā elektroniskās mūzikas leģendām varētu piedēvēt nebeidzamus un bezgalīgus epitetus. Un viņi tādi ir vienīgie, un tā jau n-tos gadus! Varbūt tas ir tāpēc, ka viņi vienmēr ir vismaz divus soļus priekšā citiem?

2022. gada vasarā Moderat bija jaunā Viļņas mūzikas festivāla8 Festival galvenie mākslinieki un atstāja grandiozu iespaidu uz mūsu dienvidu kaimiņiem. Tagad beidzot ir pienākusi Rīgas kārta!

Šodienas Moderat koncerts Rīgā ir daļa no albuma MORE D4TA pasaules koncerttūres. Šī koncerttūre un ar to saistītais grupas dzīves posms tuvojas noslēgumam. Par to, ka viņi joprojām spēlē nevainojami, varēsit pārliecināties šovakar Hanzas Peronā. Īstenie Moderat fani jau ir gatavībā, koncertu kvalitāte ir ideāla un dzīvā izpildījuma spēks un estētika un vairāk nekā 20 gadu ilgā grupas koncertēšanas pieredze nevienu neatstās vienaldzīgu.

Iesildītāja Baltijas valstīs — Monikaze

Koncertos Latvijā un Lietuvā vācu zvaigžņu iesildītāja ir jaunā un talantīgā lietuviešu māksliniece Monikaze.

Monikaze ir daudzpusīgās komponistes Monikas Zenkēvičutes elektroniskās mūzikas soloprojekts. Tieši viņu kā iesildītāju Moderat komanda izvēlējās no desmitiem citu. Monikai šī būs jau otrā šāda pieredze aģentūras pastāvēšanas vēsturē un pirmā reize Rīgā.

Monikazes jaunāko albumu Weakness noteikti ir vērts noklausīties no sākuma līdz beigām.

Ne katru dienu Rīgā tādi koncerti, un ne katru dienu tādi pārdzīvojumi! Hanzas Peronā gaidāms nevainojams šovs — tas būs koncerts kā ceļojums laikā un telpā. Gribas ticēt, ka pēc šī koncerta Rīgā būs vēl vairāk laimīgu cilvēku. MORE D4TA koncerttūrē atlikuši vairs tikai 2 koncerti, un 1 no tiem jau atzīmēts kā "Izpārdots". Tas ir pēdējais turnejas koncerts, kas notiks Berlīnē, kā to no vāciešiem varētu gaidīt, un visas biļetes uz to jau ir izpārdotas. Uz koncertu Rīgā vēl nedaudz biļešu ir.

Sākumā plānoto Moderat uzstāšanos Tallinā diemžēl nācās atcelt nopietnu personisku apsvērumu un ļoti sarežģītas loģistikas dēļ. Visi īstenie Moderat fani no Igaunijas ir laipni aicināti uz koncertu Rīgā, kur būs derīgas tās pašas biļetes.

Biļetes uz šīvakara koncertu Rīgā pārdod “Biļešu Serviss”.

Organizatori sola, ka skaņa būs izcila! Par to parūpēsies “Mex Pro” komanda. 

Ieeja no pulksten 19:00

Monikaze: 20:15

Moderat: 21:30

Foto: Publicitātes foto / Bernward Reul

Tavs komentārs